Zielona Góra po raz kolejny okazała się szczęśliwa dla lekkoatletów ze Słubic. Dwójka naszych zawodników (trenujących w Lubuszu Słubice) - Aleksandra Małysz oraz Mieszko Idkowiak - stanęła na podium Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.

mieszko malysz
Mieszko Idkowiak i Aleksandra Małysz z medalami

Juniorka Aleksandra Małysz (Zespół Szkół Licealnych w Słubicach) zdobyła aż dwa złote medale. Wygrała rzut dyskiem z wynikiem 39,54m, bezkonkurencyjna była także w pchnięciu kulą (11,18m).

Mieszko Idkowiak z Zespołu Szkół Ekonomiczno - Rolniczych w Słubicach świetnie pobiegł na 400 metrów. Uzyskany czas - 52,25 - pozwolił mu na zajęcie trzeciego miejsca w kategorii juniorów młodszych.

Komplet wyników, w tym również rezultaty uzyskane przez pozostałych lekkoatletów ze Słubic, można znaleźć w oficjalnym komunikacie z zawodów.

Finał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży - komunikat (xls)