Na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się 29. finał Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarska Kadra Czeka. O nieoficjalny tytuł najlepszej drużyny LZS w Polsce do lat 15 rywalizowało 16 ekip, po jednej z każdego województwa.

Najlepszą ekipą okazała się Polonia Środa Wlkp, która w finale pokonała Gród Podegrodzie aż 4:0. Województwo lubuskie reprezentowała Polonia Słubice, która zajęła 7 miejsce. Zwycięzcy otrzymali nagrody i puchary, przyznano także wyróżnienia indywidualne.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Patryk Łatka (Gród Podegrodzie), najlepszym strzelcem Sebastian Nagel (Gryf Kamień Pomorski), który strzelił aż 12 goli. Wśród bramkarzy wyróżniono Bartosza Płaza (Pasjonat Dankowice), a najaktywniejszym zawodnikiem turnieju wybrano Jędrzeja Kujawę (Polonia Środa Wlkp.). Przyznano także specjalny puchar "Fair Play", który powędrował do dwóch drużyn - Polonii Środa Wlkp. oraz Polonii Środa Śląska.