Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Tym razem Test Coopera odbędzie się w Słubicach i we Frankfurcie

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Słubicka Akademia Biegowa zapraszają na tradycyjny, wiosenny Test Coopera. W tym roku impreza po raz pierwszy odbędzie się nie tylko w Słubicach, ale także u naszych niemieckich sąsiadów - we Frankfurcie nad Odrą.

Test po niemieckiej stronie pomaga przygotować Miejski Związek Sportu we Frankfurcie. Wspólne bieganie zaplanowano 16 kwietnia o godz. 18:30 w Centrum Sportowym przy ulicy Stendaler Str. 26.

Impreza w Słubicach odbędzie się dwa dni później, 18 kwietnia o godz. 17:00. Miejscem testu będzie – jak co roku – stadion SOSiR przy ul. Sportowej 1.

Sam test polega na przebiegnięciu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut. Następnie na podstawie specjalnych tabeli – odpowiednich do wieku i płci – określa się poziom kondycji.

Dla najlepszych zawodników i zawodniczek w swoich kategoriach wiekowych przewidziano pamiątkowe statuetki. Będą też dodatkowe niespodzianki dla najliczniejszych rodzin oraz losowanie nagród.

Zgłoszenia

  • Zgłoszenia do testu w Słubicach przyjmuje trener Piotr Kiedrowicz pod nr tel. 507044412. Należy zadzwonić lub wysłać sms podając imię i nazwisko osoby startującej, rocznik oraz miejscowość.
  • Zgłoszenia do testu we Frankfurcie przyjmuje Arkadiusz Sowa - emailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie +4933560688889.

Zainteresowane osoby mogą uczestniczyć w obu wydarzeniach.

Regulamin

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.