Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Tworzenie własnych niestandardowych koszulek piłkarskich to świetny sposób na zapewnienie swojej drużynie piłkarskiej spójnego wyglądu podczas gry, Identyfikacja wizualna zawodników na boisku jest niezwykle ważna! Dlatego priorytetem każdej drużyny jest inwestycja w wysokiej jakości koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem. Zobacz, jak wybrać dobry strój piłkarski!

Stroje piłkarskie - na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Jeśli chcesz kupić dobrej jakości stroje piłkarskie, to musisz wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas ich wyboru. Obecnie na rynku jest wiele różnych firm, które oferują tego typu produkty, dlatego warto omówić kilka kwestii, o jakich należy pamiętać, decydując się na inwestycje w drużynowe zestawy.

Na komplet meczowy składają się dwa elementy. To koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem oraz spodenki piłkarskie. Zwróć uwagę, z czego zostały wykonane. Najlepszą dzianiną do produkcji koszulek piłkarskich jest oddychający i lekki poliester. Dzianiny poliestrowe zapewniają bowiem swobodną cyrkulację powietrza. Sprawiają, że gracz nie musi obawiać się nadmiernego pocenia, a także zapewniają szybkie schnięcie. To koniec z treningami w mokrej od potu odzieży!

Koszulki piłkarskie z nadrukiem - po co się je personalizuje?

Niezależnie od tego, czy chcesz zaprojektować koszulki dla swojego zespołu piłkarskiego, czy pokazać swoje wsparcie dla swojego ulubionego klubu sportowego - producenci odzieży sportowej oferują szeroki wybór technik sportowej personalizacji. Do jednej z najlepszych zaliczana jest sublimacja. Dzięki niej możliwe jest trwałe naniesienie dowolnego projektu bezpośrednio we włókna dzianiny. Efektem jest elastyczny i wielobarwny nadruk, który nie odkleja się i nie pęka - jest integralną częścią dzianiny!

Kolorystyka i grafika umieszczona na strojach piłkarskich

Przy wyborze strojów piłkarskich warto również zwrócić uwagę na ich kolorystykę. W ofercie producentów odzieży sportowej dostępna jest szeroka gama kolorów i wzorów drużynowych. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś tradycyjnego, czy czegoś bardziej nowoczesnego, na pewno znajdziesz projekt, który pokocha Twoja drużyna i fani! Piłkarze najczęściej decydują się na wybór strojów dopasowanych kolorystyką do barw klubu, kolorystyki herbu gminy/miasta, lub flagi.

Wybierając stroje do gry, szukaj najlepszych modeli u rodzimych producentów. To gwarancja jakości, trwałości i atrakcyjnego stosunku ceny do jakości!

[artykul reklamowy]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.