Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Już po raz ósmy miłośnicy aktywnego trybu życia spotkają w Ośnie Lubuskim podczas triathlonowego weekend. Na zawodników i kibiców czekają dwa dni pełne sportowych wrażeń i dodatkowych atrakcji. Spóźnialscy mogą się jeszcze zapisać.

Triathlon Ośno

Ośno Triathlon Weekend to jedna z najważniejszych imprez sportowych w Ośnie Lubuskim i całym powiecie słubickim. Co roku przyciąga zawodników nie tylko z naszego regionu, ale i całej Polski. Za powstanie i rozwój imprezy odpowiada stowarzyszenie Morsy Ośno Lubuskie, a od dwóch lat trud organizacyjny wzięła na swoje barki Ruchowa Akademia Zdrowia ze Szczecina.

W tym roku triathlonowa tradycja została podtrzyma i w dniach 10-11 sierpnia nad jeziorem Reczynem ponownie zobaczymy emocjonującą rywalizację. Impreza potrwa dwa dni, w trakcie których odbędą się aż 3 wyścigi indywidualne: crosstriathlon, 1/4 i 1/8 Ironmana. Będą także zmagania drużynowe, w tym sztafeta rodzinna, w której mogą brać udział także najmłodsi.

Na najlepszych triathlonistów, także w poszczególnych kategoriach wiekowych, czekają statuetki i dyplomy, a każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Będzie również losowanie nagród wśród wszystkich startujących.

Ośno Triathlon Weekend

Centrum imprezy tradycyjnie będzie amfiteatr nad Reczynkiem, gdzie stanie triathlonowe miasteczko. Tam zostaną zlokalizowane start, meta i strefa zmian. Dzięki temu kibice będą mogli w komfortowy sposób obserwować rywalizację na pływackiej, rowerowej i biegowej trasie.

Zainteresowanych imprezą zapraszamy na stronę internetową osnotriathlonweekend.pl. Znajdują się tam szczegółowe informacje o zawodach, regulamin oraz program minutowy.

Mamy też dobrą informację dla spóźnialskich, którzy nie zdążyli wcześniej się zapisać. Będą mieli taką okazję w dniu zawodów, trzeba się jednak liczyć z wyższą niż wcześniej opłatą startową.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.