Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
5 grudnia zimowy sezon halowy rozpoczęli oldboje z piłkarskiego stowarzyszenia oldBOYS Słubice. Gościli w Ośnie Lubuskim, gdzie zorganizowano III Mikołajkowy Turniej Oldbojów. W imprezie udział wzięło 6 drużyn: z Rzepina, Witnicy, Sulęcina, 2 ze Słubic i gospodarze z Ośna. Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym.

Zawodnicy ze Słubic wystawili 2 zespoły. W I grali: Edwin Krępacki, Dariusz Nowak, Dariusz Górowski, Grzegorz Podhajecki, Dariusz Olechno i Krzysztof Żałoba. Do drugiego zespołu wybrani zostali Jacek Usik, który zadebiutował w roli bramkarza, Krzysztof Pawłowicz, Janusz Dynek, Przemysław Łowiecki, Robert Rommel i Andrzej Rudy.

W meczu otwarcia spotkali się gospodarze i oldBOYS I Słubice. Po bramkach Nowaka i Olechno wygrał zespół ze Słubic wynikiem 4:1. W kolejnych meczach było więcej walki i emocji, a gdy na parkiet wychodził zespół z Ośna, miejscowi kibice mocno ich dopingowali. Pomoc z trybun okazała się skuteczna i oldboje z Ośna nie przegrali więcej żadnego meczu. Wyróżniającymi zawodnikami byli Bogdan Bortniak i Piotr Didyk.

Troszkę słabiej niż się spodziewano zaprezentowały się drużyny z Witnicy i Sulęcina, choć tanio skóry sprzedać nie chcieli i ich mecze wzbudzały dużo emocji, grano fair-play.

Turniej został przeprowadzony bardzo sprawnie i profesjonalnie. Po 3 godzinach piłkarskich zmagań zostały wręczone puchary, dyplomy i statuetki dla najlepszych. Dariusz Nowak został najlepszym strzelcem turnieju (6 bramek), Edwin Krępacki (po dogrywce) zwyciężył rywalizację na najlepszego bramkarza, a triumfatorem III Mikołajkowego turnieju oldbojów o puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego został I zespół oldBOYS Słubice. {multithumb popup_type=greybox}

Kolejność końcowa turnieju
  1. Słubice I        13    14:5
  2. Ośno Lubuskie    10    9:7
  3. Witnica        7    7:6
  4. Sulęcin        6    4:5
  5. Słubice II        3    2:8
  6. Rzepin            2    7:12
Galeria zdjęć
mt_gallery: [info: Dariusz Olechno]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.