Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Tak też można przeżywać mistrzostwa świata w piłce nożnej – słubickie firmy z branży transportowej skrzyknęły się i przez cały mundial typowały  wyniki wybranych spotkań. Zabawę zainicjował Promet Cargo. Rywalizacja była zacięta! Kto został mistrzem Tran-sportu?

mistrzowie podium

Kto nie lubi typować wyników meczy? A można z tego zrobić niezłą zabawę z elementem rywalizacji. Promet Cargo z Kunowic zaprosił do takiej mundialowej zabawy lokalne firmy z branży transportowej.

I tak, przez całe mistrzostwa dziewięć pięcioosobowych drużyn typowało wyniki meczów grupy H (z udziałem Polaków) oraz wszystkich meczów fazy finałowej – łącznie 22 spotkania. Za idealnie wytypowany wynik każdy zawodnik zdobywał dla drużyny 5 punktów, a za poprawne wskazanie wygranego, remisu lub przegranego na konto drużyny dodawano 2 punkty. Było co liczyć - łącznie oddano prawie tysiąc głosów!

Walka była wyrównana i pełna emocji! Po finałowym meczu okazało się, że mistrzów jest dwóch: Inter Cars Gorzów Wielkopolski oraz Promet Cargo, obie ekipy zdobyły po 124 punkty. Jest i nagroda: obiecana przez pomysłodawców skrzynka piwa w całości trafi do drużyny z Gorzowa.

Na podium znaleźli się także MBB Logistics oraz firma Usługi Transportowe Mariusz Wlaźlak. Na kolejnych miejscach uplasowały się: Trans Logistyka, Inter Cars Słubice, AdBork Transport Spedycja Adam Borkowski, APIS Logistyka Transport Spedycja, a stawkę zamknęła ekipa z Elsen Logistics.

Zabawa wyłoniła również indywidualnego mistrza piłkarskiego typowania. Został nim Maciej Kułaga z Promet Cargo, który przewidział wyniki aż 7 meczów. Drużyny już zapowiedziały chęć wzięcia udziału w podobnej zabawie przy okazji kolejnych piłkarskich mistrzostw.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.