Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W najbliższy czwartek w Galerii OKNO odbędą się warsztaty "Techniki animacji", podczas których zostaną zaprezentowane współczesne metody tworzenia filmów animowanych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zajęcia poprowadzi Marcin Sztukiewicz, artysta, który tworzy filmy animowane w oparciu o technologie cyfrowe (głównie 3D) oraz instalacje interaktywne.

Podczas warsztatów zostaną zaprezentowane współczesne metody tworzenia filmów animowanych. Przegląd obejmował będzie zarówno klasyczne techniki animacji jak i bardziej współczesne. Wszystkie techniki oprócz praktycznego omówienia, będą ilustrowane fragmentami filmów znanych jak i mniej znanych twórców filmów animowanych. 

Spotkanie odbędzie się 5 czerwca (czwartek) o godz. 16.00 w Galerii OKNO. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie u Anny Panek-Kusz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 604 588 465. Wstęp wolny.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.