Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Warsztaty stały się już tradycją wpisując się w kalendarz imprez, proponowanych przez galerie. Odbędą się już po raz siódmy,  tym razem pod hasłem „Radość obdarowywania” Podczas warsztatów każdy będzie mógł wykonać prezenty dla swoich najbliższych, mamy, taty, babci, koleżanki czy kolegi. Dla każdego coś miłego – słodkiego i kolorowego piernika, wiklinową szkatułkę, czy może pięknie wymalowany szal. Każdego kto chce poczuć panująca tu atmosferę, jak również wykonać oryginalny prezent serdecznie zapraszamy.

Warsztaty mikołajowe w galerii OKNO

Staramy się aby każdego roku urozmaicać i rozszerzać naszą ofertę o kolejne niespodzianki,. W tym roku mamy do zaproponowania aż 12 pracowni tematycznych,  które poprowadzą osoby z umiejętnościami i pasją.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW
- zajęcia rozpoczynają się codziennie o godzinie 17.00

Proponowane pracownie to:
01.12 –  Słubfurckie pierniki,
02.12 – Rzeźba w drewnie,
03.12 - Świąteczna dekoratornia,
04.12 - Rzeźba w glinie,
05.12 - Magiczne lampiony, 
08.12 - Szkatułki z wikliny,
09.12 - Malowanie na szkle,
10.12 - Malowanie na porcelanie,
11.12 - Rzeźba w kamieniu,
12.12 - Makramy –biżuteria z koralików i rzemyków,
15.12 – Malowanie na jedwabiu
16.12 - Dary natury - świąteczne stroiki.

Na zakończenie warsztatów wystawa, po której każdy zabiera swoje podarki, aby w wigilijny wieczór wręczyć je swoim bliskim, stając się Św. Mikołajem.

Niestety liczba miejsc jest ograniczona, dlatego wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie bezpośrednio w galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury, lub pod numerem tel. (95) 758 28 32, 758 24 39

Realizacja warsztatów realizowana jest przy wsparciu finansowym Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży, która od kilku już lat wspiera inicjowane przez galerie OKNO działania.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.