Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W związku z ogromnym zainteresowaniem słubicką prapremierą filmu Mariusza Konopki "Teraz i zawsze" organizatorzy zdecydowali się na jeszcze jeden dodatkowy seans. Warto się wybrać 22 listopada do Collegium Polonicum, gdyż słubicka prapremiera to będą jedyne pokazy tego filmy w Polsce w najbliższym półroczu.

Teraz i zawsze - dodatkowy pokaz filmu. Bilety do wygrania

Kolejne odbędą się we Francji w Paryżu (styczeń) oraz na festiwalu filmowym w Los Angeles (kwiecień). Tutaj duży szaczunek należy się Mariuszowi, który włożył dużo zaangażowania i organizacyjnego trudu, aby właśnie w mieście skąd pochodzi odbyły się pokazy jego filmu. Specjalnie dla naszych niemieckich sąsiadów (wśród nich zainteresowanie filmem jest równie duże) dodatkowy seans o 21.30 będzie z niemieckimi napisami.

W związku z tym, że portal Slubice24.pl patronuje temu przedsięwzięciu dla naszych czytelników tak jak na wcześniejsze sense filmu "Teraz i zawsze" mamy 5 podwójnych zaproszeń. Zgłoszenie należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć oraz podać swoje dane osobowe i godzinę seansu (21.30). Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą emailową w poniedziałek 17 listopada. Film przeznaczony jest dla widzów od lat 12.

Ci którzy chcą mieć pewne miejsce na widowni mogą nadal kupić bilet na dodatkowy seans.


Sprzedaż biletów
(cena 10zł) prowadzą:
  • Wypożyczalnia skorpion
  • Dom kultury SMOK
  • London Pub
  • Sklep "To tu" na ul. Kopernika na przeciw małego bazaru
  • Sklep "Vis a vis" skrzeżownie ul.Piłsudskiego z Woj. Polskiego
  • Punkt usługowy ksero na ul. Piłsudskiego (przy parkingu)
  • Kebab na ul. Piłsudkiego
  • Biuro Dużego Bazaru

Sponsorzy prapremiery w Słubicach, dzięki którym mogą odbyć się pokazy filmu:Sponsorzy filmuSerdecznie zapraszamy!
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.