Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
22 czerwca w Gorzowie Wlkp. odbędzie się wielkie muzyczne święto – Amfiteatr Hip-Hop Festiwal. Na imprezie wystąpi plejada artystów tego gatunku m.in. Sokół, Paluch, Bedoes, Słoń czy Szpaku. W tym zacnym gronie ma szansę znaleźć się również raper ze Słubic – RDK. Możemy mu w tym pomóc oddając na niego głos.

amfiteatr-hip-hop

Organizatorzy imprezy (Euforia Dźwięku) postanowili wyłonić artystów grających jako support w dość nietypowy sposób – pozwolili zadecydować o tym samej publiczności. W drugim etapie konkursu spośród kilkudziesięciu artystów zostanie wyłoniona piątka raperów, z której ostatecznie tylko dwójka wystąpi na scenie.

Zasady są bardzo proste. Najpierw głosują internauci, a następnie z pięciu artystów, którzy otrzymają największą liczbę głosów, organizatorzy (oraz wymienione wcześniej gwiazdy festiwalu) wybiorą tych, których zobaczymy na festiwalowej scenie.

Jeśli chcecie, aby to właśnie RDK ze Słubic dał koncert w Gorzowie, to zapraszamy na facebookową stronę wydarzenia TUTAJ i zachęcamy do klikania.

Głosowanie trwa do 31 maja do godz. 20:00. Festiwal odbędzie się 22 czerwca o godz. 17:00 w amfiteatrz MDK w Gorzowie Wlkp.

Posłuchaj jak rapuje RDK.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.