Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Tancerze z Atelier Tanecznego Patrycji Janickiej odnoszą kolejne sukcesy! Tym razem okazali się bezkonkurencyjni na VI Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Dance – Passion and Life”, który odbył się w Przytocznej.

atelier przytoczna

25 maja na hali sportowej Zespołu Szkół w Przytocznej spotkało się ponad 100 formacji tanecznych. Łącznie swoje umiejętności zaprezentowało ponad 1600 tancerzy z różnych dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych, działających przy domach kultury, szkołach i innych placówkach.

Sędziami na tym festiwalu byli: Anna Głogowska, Zbigniew Karbowski, Anna Beker i Artur Niezgoda. Docenili oni kunszt taneczny młodych adeptów sceny z Atelier Tanecznego. Aż 4 grupy zwyciężyły w swoich kategoriach! Pierwsze miejsce zdobyły: D8, D3, D6, D7. Grupa D4 z Rzepina zdobyła wyróżnienie.

Słubiczanie otrzymali również jedną z najbardziej prestiżowych nagród - zostali uhonorowani Grand Prix całego turnieju za wszystkie układy choreograficzne.

atelier przytoczna_2

To kolejny duży sukces szkoły tańca ze Słubic prowadzonej przez P. Janicką. Niedawno pisaliśmy o ich występach w Kościanie, Sulechowie i Poznanie. Oby tak dalej, trzymamy kciuki!
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.