Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Podopieczni Patrycji Janickiej mają za sobą kolejne udane występy – tym razem słubiccy tancerze podbili Poznań. Wrócili z gradem medali z Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych Zakręceni na Taniec 2019.

zakreceni taniec

Poznańskie Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne Zakręceni na Taniec odbyły się 19 maja. Na parkiecie zaprezentowało się 6 formacji z Atelier Tanecznego Patrycji Janickiej – i wszystkie znalazły się na podium.

A konkurencja była niemała: w konkursie wzięło udział ponad 700 tancerzy i 80 formacji z całej Polski, na różnych poziomach zaawansowania. Tym bardziej cieszą ich sukcesy! Poniżej pełna lista osiągnięć:
  • grupa D8 - 1 miejsce w choreografii "Ocean" (kategoria dzieci modern średniozaawansowane)
  • grupa D7 - 1 miejsce w choreografii "Ready or Not" (kategoria juniorzy zaawansowani)
  • grupa D6 - 1 miejsce w choreografii "Serce pod okupacją" (kategoria dorośli modern zaawansowani)
  • 1 miejsce - duet Kornelia Odziemkowska i Marysia Weryszko (kategoria juniorzy Performing Art średniozaawansowane), otrzymali oni również nagrodę specjalną.
  • grupa D3 - 2 miejsce w choreografii "Dziecko Światła" (kategoria modern juniorzy zaawansowani)
  • grupa D2 - 2 miejsce w choreografii " Tikkurila" (kategoria juniorzy modern początkujący)
  • Non Standard - 2 miejsce (kategoria juniorzy Street Dance początkujące), instruktor grupy - Julita Juzyszyn

zakreceni taniec_2

Przysłowiową "kropką nad i" świetnego występu naszych tancerzy było przyznanie przez jury konkursu głównej nagrody Grand Prix grupie D6. Radości z uzyskanych wyników nie kryje sama Patrycja Janicka. - Jesteśmy z was bardzo dumni, że tak pięknie się rozwijacie - mówiła swoim podopiecznym. - Rodzicom również należą się duże brawa i podziękowania za wsparcie, ogromną pomoc i niesamowity doping! – dodaje instruktorka.

Jej praca również została doceniona – Przyznając grupie D6 nagrodę Grand Prix jury rozpływało się w zachwytach nad świeżością, treścią i emocjonalnym przekazem przygotowanej przez Patrycję choreografii – opowiada Dorota Hubko, jedna z mam młodych tancerek. Jej zdaniem, P. Janicka dosłownie zaraża dzieciaki tańcem. - Grupy są zżyte, nakręcone, coś w tym jest, że kto tam wpadnie na zajęcia to się wkręca – podkreśla D. Hubko.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.