Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Uwaga, pasjonaci fotografii i sztuki, to coś dla was! Akademia Labiryntu to okazja do spotkań z artystami, wspólnej pracy, inspiracji i uczenia się od najlepszych. Kto chętny do podjęcia nowych, artystycznych wyzwań?

Labirynt

Aparat fotograficzny, trochę czasu, odrobina szaleństwa… i pasja do tworzenia… To wszystko przyda się podczas warsztatów w ramach kolejnej edycji Akademii Fotografii i Multimediów lAbiRynT.

Bezpłatne zajęcia artystyczne na pograniczu odbędą się już po raz dziewiąty. Adresowane są do początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów ze Słubic i Frankfurtu. Jak co roku poprowadzą je doświadczeni artyści – ale ich nazwiska są na razie tajemnicą.

- Uczestnicy będą mieli wybór pomiędzy wieloma propozycjami i artystami fotografii i multimediów, których niedługo przedstawimy – zapowiada Michael Kurzwelly.

Szczegóły będzie można poznać podczas spotkania informacyjnego, które zaplanowano 25 kwietnia o godz. 17.30 w Galerii Okno działającej przy Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

Więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.