Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Cybinka zaprasza na kiermasz i konkurs pieczenia ciast

W Cybince odbędzie się konkurs na najlepsze tradycyjne ciasto wielkanocne. Mazurki, babki i inne wypieki będzie oceniało jury podczas kiermaszu wielkanocnego na placu przed Urzędem Miejskim w Cybince.

Konkurs 

Zgłoszenia na konkurs wypieków przyjmowane są telefonicznie do 21 marca. Żeby się zapisać, należy zadzwonić na numer 515 071 451. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 23 marca podczas kiermaszu.

Ciasta należy przynosić w dniu kiermaszu do godz. 14.00, do namiotu z gastronomią. Do wypieków trzeba dołączyć kartę zgłoszeniową i oświadczenie RODO. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa są dostępne na stronie Gminy Cybinka – TUTAJ.

Kiermasz wielkanocny

Kiermasz wielkanocny zaplanowano 23 marca na terenie placu przed Urzędem Miejskim w Cybince. Impreza potrwa około dwóch godzin, początek o godz. 15:00.

Władze Cybinki zapraszają wystawców do przyłączenia się do kiermaszu. Osoby, firmy lub organizacje chcące wystawić swoje produkty lub atrakcje mogą dzwonić pod nr telefonu 68 391 13 42 lub pisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin zgłoszeń mija 21 marca o godz. 12:00.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.