Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Utrudnienia na autostradzie A2. Komunikat policji dla kierowców

25 lutego o godz. 13:00 rozpoczął się protest rolników w rejonie Świecka, który potrwa 24 godziny. Lubuska policja wystosowała komunikat, w którym informuje kierowców jadących do Niemiec, jak uniknąć utrudnień i ominąć blokadę na granicy.

Poniżej treść komunikatu.

---

W związku z trwającymi protestami na autostradzie A2 lubuscy policjanci kierują ruchem drogowym, aby podróżujący płynnie mogli poruszać się po wyznaczonych drogach alternatywnych. Mundurowi nie tylko nadzorują ruch, ale również zapewniają bezpieczeństwo uczestnikom protestu i pozostałym podróżnym. Z uwagi na utrudnienia, jakie powstały, kierujący samochodami ciężarowymi na węźle w Jordanowie są kierowani na drogę ekspresową S3 w stronę Zielonej Góry, aby móc przekroczyć granicę w Gubinku.

Dla pojazdów osobowych trasa zamknięta zostanie na węźle w Świecku. Tam samochody są kierowane na drogę K29 w kierunku Krosna Odrzańskiego oraz K31 w kierunku Słubic i Kostrzyna nad Odrą. Jesteśmy do dyspozycji i pomocy wszystkich kierowców oraz protestujących, jednocześnie apelując o stosowanie się do poleceń wydawanych przez kierujących ruchem policjantów drogówki. Prosimy o wyrozumiałość i wspólną odpowiedzialność za bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.