Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Freebet

Bonusy powitalne stały się symbolem całej branży bukmacherskiej. Wszystko za sprawą graczy, którzy z reguły wybierają tych bukmacherów, którzy zapewnią im najbardziej opłacalną promocję na start. Taka zależność sprawia, że poszczególne firmy bukmacherskie konkurują ze sobą pod względem oferowanych bonusów.

Obecnie gracze mogą skorzystać z wielu różnych bonusów startowych. Jednak większość pasjonatów obstawiania preferuje bonus bez depozytu, który jest określany mianem freebetu. Taka promocja ma zupełnie inne warunki, ponieważ gracze nie muszą dokonać wcześniejszego depozytu. Jest więc to całkowicie darmowy bonus.

Na szczęście legalni bukmacherzy coraz częściej wprowadzają freebet do swojej oferty. Idealnym tego przykładem jest firma STS, czyli największy bukmacher w Polsce. Aktualnie nowi gracze mogą przy rejestracji wpisać specjalny kod promocyjny STS do formularza. W ten sposób na ich konto trafi dodatkowy freebet.

  • Gdzie można znaleźć voucher STS?

Aby uzyskać wspomniany freebet, gracze muszą spełnić tylko jeden warunek – wykorzystać STS kod bonusowy podczas rejestracji. Nie jest to nic trudnego! Już na pierwszej stronie formularza widnieje przeznaczona na niego rubryka. Oczywiście przed zatwierdzeniem należy upewnić się, że kod STS został poprawnie wpisany.

Niektórzy gracze na pewno zastanawiają się nad tym, gdzie znaleźć taki kod bonusowy STS? Otóż wystarczy tylko:

  1. Wejść na stronę internetową bukmachera.
  2. Odnaleźć zakładkę z aktualnymi bonusami.
  3. Przepisać kod promocyjny.

Jeżeli chodzi o STS kod promocyjny na freebet, jest to „PEWNE25”. Co istotne, bukmacher podkreśla, że algorytm akceptuje ten kod niezależnie od wielkości liter. Dlatego nie trzeba martwić się o ten aspekt.

  • Jak wysoki freebet zapewnia firma STS?

Jak widać, warunki przyznawania bonusu bez depozytu są w tym przypadku bardzo korzystne. Wystarczy tylko wpisać STS kod, aby cieszyć się dodatkowymi środkami. O jakiej kwocie dokładnie mowa?

Legalny bukmacher STS oferuje jeden z najwyższych freebetów na rynku. Wysokość bonusu wynosi bowiem aż 25 złotych. Nic więc dziwnego, że treść kodu to właśnie „PEWNE25”.

Po zakończeniu rejestracji gracz znajdzie freebet przypisany do swojego konta. Tym samym może natychmiast skorzystać z przyznanych środków. Co istotne, wypłata freebetu staje się możliwa dopiero po wykonaniu trzykrotnego obrotu bonusem. Jeżeli gracz spełni ten wymóg, środki trafią na jego saldo główne, a co za tym idzie – funkcja wypłaty bonusu zostanie odblokowana. Toteż każdy nowy klient firmy STS ma szansę na zgarnięcie dodatkowych pieniędzy tuż po założeniu konta.

 ---

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

[artykuł partnerski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.