Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Od kilkunastu lat pokazujemy wam nasze Słubice z różnych perspektyw. Do setek wykonanych przez nas fotorelacji chcemy dołączyć coś nowego – Słubice widziane z lotu ptaka, a konkretnie za pomocą drona.

Ewryk dronuje

Możliwości naszej latającej kamery mieliśmy okazję przetestować w przeciągu ostatnich kilku miesięcy – przy relacjonowaniu wydarzeń związanych z koronawirusem i zamknięciem granic. Materiały cieszyły się dużą popularnością (ZOBACZ), dlatego postanowiliśmy je kontynuować.

Zajmie się tym nasz reporter Sławomir Tomusiak, czyli niezawodny i doskonale wam znany Ewryk, dlatego dział nazwaliśmy "Ewryk dronuje".

Na nagraniach wideo i zdjęciach z drona będziemy prezentować ciekawe miejsca, wydarzenia, otaczającą nas przyrodę, itp. Czekamy także na wasze sugestie – dajcie nam znać, co chcielibyście zobaczyć – wybierzemy się tam (KONTAKT).

Zapraszamy do śledzenia strony www.slubice24.pl oraz profilu na Facebooku, gdzie także będziemy prezentować efekty pracy Ewryka. Filmy będziemy również zamieszczać na naszym profilu w serwisie You Tube.

Przejdź do Ewryk dronuje

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.