Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej! Impreza tradycyjnie odbędzie się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, występy lokalnych artystów będą przeplatane licytacjami. Wśród fantów są prawdziwe perełki, zwłaszcza dla fanów Łukasza Fabiańskiego!

fabian wosp
Podczas WOŚP będzie okazja zdobyć cenne pamiątki od Łukasza Fabiańskiego

WOŚP zagra w całej Polsce – i w Słubicach – w niedzielę 12 styczna. Na ulice miasta wyjdzie ok. 100 wolontariuszy z fundacyjnymi puszkami. Sztab orkiestry mieścić się będzie w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. I także tu od godz. 14 będą występować lokalni artyści. Pomiędzy ich występami odbywać się będą licytacje fantów przekazanych przez słubiczan. A główną licytację zaplanowano o godz. 19.

W zeszłym roku słubiczanie przekazali na orkiestrę Jurka Owsiaka prawie 114 tys. zł. Czy w tym roku uda się zebrać więcej? Lista fantów jest pokaźna – i wciąż jeszcze otwarta. Wciąż można je przynosić do SMOK-a!

Trening z "Fabianem"

Są już wśród nich gadżety przekazane przez bramkarza reprezentacji Polski Łukasza Fabiańskiego, który jest także honorowym obywatelem Słubic. Na licytacje, które poprowadzi burmistrz Mariusz Olejniczak, trafią dwie pary „korków”, rękawice i koszulka angielskiego klubu West Ham United, w którym obecnie gra bramkarz. Wszystkie te przedmioty są oczywiście z autografami.

To nie wszystko – Ł. Fabiański zadeklarował, że poprowadzi trening bramkarski dla młodych piłkarzy. I ten niecodzienny trening również będzie można wylicytować! Data jest już ustalona, ale pierwszy dowie się o niej zwycięzca licytacji.

Ślub z rąk burmistrza

Do licytacji włącza się również Urząd Miejski. Licytowana będą np. kolacja w restauracji Villa Casino z zastępcą burmistrza Adrianą Dydyną- Marycką, czy ceremonia udzielenia ślubu przez burmistrza M. Olejniczaka. Burmistrz przekazał również na licytacje trzy koszyki smakołyków ze swojej spiżarni, przygotowane przez niego i jego żonę.

W orkiestrę Jurka Owsiaka zaangażował się również starosta słubicki Leszek Bajon. Szczęśliwiec, który wygra aukcję, będzie mógł zagrać z nim w... tenisa ziemnego. A podobno starosta całkiem nieźle sobie radzi na korcie.

Co jeszcze trafi na licytacje?

WOŚP Słubice

Wśród fantów są m.in.: voucher od firmy Kaliski na kolację w restauracji Ramzes i pobyt w hotelu w Poznaniu, dzień pracy koparki przekazany przez firmę Eurokop Invest, usługi w Gabinecie Terapii i Rozwoju „Połam język”, voucher na zakupy w sklepie papierniczym przy ul. Piłsudskiego, udostępnienie pojemnika na odpady budowlane od PUK, rejs statkiem po Odrze dla 60 osób, reklama w Gazecie Słubickiej, czy zestaw gadżetów promocyjnych od gminy Słubice.

Jak co roku do licytacji włącza się również portal Słubice24.pl, przekazując voucher na miesięczną reklamę na stronie.

Tegoroczny finał będzie obserwował również nasz redakcyjny obiektyw. Do zobaczenia!
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.