Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
1 listopada, czyli w dzień Wszystkich Świętych, tradycyjnie odwiedzamy groby naszych bliskich. Wierni kościoła katolickiego uczestniczą tego dnia również w mszach św. na terenie cmentarzy i kościołów.

Wszystkich Świętych

Dzień Wszystkich Świętych to szczególny czas zadumy… i wspomnień naszych bliskich, których już nie ma wśród nas. Wielu uda się na cmentarz, aby tam modlić się i wspominać. Tego dnia msza św. na cmentarzu komunalnym w Słubicach zostanie odprawiona o godz. 12.

Jak przypominają kapłani, wiernych kościoła katolickiego modlitwa przy grobach bliskich nie zwalnia z obowiązku uczestniczenia we mszy św.

Wszystkich Świętych

1 listopada w kościele NMP Królowej Polski msze św. zostaną odprawione o godz. 7.30, 9.00 i 18.00, a w kościele Ducha Św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 19.00.

Dzień Zaduszny

2 listopada, czyli Dzień Zaduszny, to nie tylko kolejny dzień pamięci o zmarłych - ale także zadumy nad przemijaniem i odpowiedzialności za zbawienie.

Tego dnia w kościele NMP Królowej Polski msze zostaną odprawione o godz. 7.00 i 18.00, natomiast w kościele Ducha Św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00, ponadto przed każdą mszą będzie okazja do spowiedzi.

Wszystkich Świętych

Spacer pojednania

Przypominamy również o polsko-niemieckim spacerze pojednania, który odbędzie się 1 listopada o godz. 17 (ZOBACZ).
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.