Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kto chętny do pomagania w ramach Szlachetnej Paczki? Przygotowania do kolejnej edycji tej ogólnopolskiej akcji nabierają tempa. Także w Słubicach potrzebni są wolontariusze.

szlachetna 1
Szlachetna paczka czeka na osoby chętne do pomocy

Słubice, tak jak w poprzednich latach, są aktywne na mapie Szlachetnej Paczki. W lipcu pisaliśmy o poszukiwania tzw. lidera rejonu. Została nim Wiktoria Wawrzynowska. A teraz sama zachęca mieszkańców Słubic i okolic do przyłączenia się do ekipy wolontariuszy, którzy będą pomagać w ramach „paczkowej rodziny”.

- Jeśli lubisz pomagać, jeśli chcesz zmienić coś w swoim otoczeniu, jeśli szukasz miejsca, gdzie będziesz się rozwijał, to właśnie miejsce dla Ciebie – apeluje. Zaprasza też do zajrzenia na oficjalny profil słubickiego rejonu, gdzie można znaleźć więcej informacji - KLIKNIJ.

A jak się zgłosić? Najszybciej można to zrobić wchodząc na stronę www.superw.pl i dokonując rejestracji. A dlaczego warto przyłączyć się do Szlachetnej Paczki? Obejrzyjcie poniższy film...O działaniach Szlachetnej Paczki w Słubicach będziemy informować.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.