Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Sklep sportowy FAN sport  oferuje bogaty wybór markowych łyżworolek, Oferta łyżworolek obejmuje rolki z kategorii: łyżworolki fitness, łyżworolki dziecięce, łyżworolki regulowane, łyżworolki agresywne, Łyżworolki przez nas oferowane nadają się do jazdy kondycyjnej oraz rekreacyjnej.

Mają wygodny wentylowany but ,różnią się od siebie głównie użytym materiałem ,konstrukcją buta oraz typem płozy i łożysk.
{multithumb popup_type=greybox}
mt_gallery:
Rolki fitness zapewniają większą wygodę, lepszą wentylację oraz szybszą jazdę. Ważna jest również jakość łożysk ,rozmiar kółek i wytrzymała konstrukcja płozy

Łyżworolki dziecięce tzw. rozsuwane - "rosną ze stopą twojego dziecka". Rozmiar ich reguluje się w łatwy sposób by zapewnić najlepszy komfort oraz bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom.

Sklep FAN sport dodatkowo posiada bogatą ofertę na części do łyżworolek typu: łożyska (ABEC  5,7), kółka,. Dodatkowo każda osoba uprawiająca ten rodzaj sportu powinna pomyśleć o zabezpieczeniach przed ewentualnymi upadkami.

Dlatego zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo kaski i ochraniacze do łyżworolek.Każdy znajdzie coś dla siebie, początkujący jak również i zaawansowany miłośnik skatingu.

Sklep sportowy Fan Sport
ul. Paderewskiego 18

Czynne:
Poniedziałek -  Piątek 10 - 18
Sobota 10 -  15


[tekst reklamowy]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.