Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zarząd Koła PZW nr 2 w Słubicach zaprasza wędkarzy na kolejne zawody – tym razem w boju zmierzą się ci, którzy mają 55 i więcej lat. Wędkarze, szykujcie się!

Wędkarze
Koło PZW nr 2 zaprasza wędakrzy w wieku 55+

Okazuje się, że to jeszcze nie koniec sezonu wędkarskiego. 13 października Koło PZW nr 2 w Słubicach organizuje kolejne zawody nad Odrą – tym razem dla wędkarzy mających co najmniej 55 lat (od rocznika 1964 włącznie). Wędkarze zmierzą się w rywalizacji spławikowo-gruntowej.

Jaki jest plan zawodów? Zbiórka o godz. 7, przejazd przez wał na wys. Os. Krasińskiego, następnie przywitanie, odprawa i losowanie stanowisk. O 7.30 uczestnicy rozjadą się na stanowiska i będą szykować się do zawodów.

Początek łowienia zaplanowano na godz. 9, a koniec na 14. Do 15 potrwa ważenie ryb na stanowiskach, o 15 odbędzie się wspólny posiłek. Kwadrans przed 16 czeka nas ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców.

Zawody wędkarskie
Areną wędkarskich zmagań będzie Odra

Łowienie odbędzie się zgodnie z RAPR „na żywej rybie”, tak więc każdy zawodnik musi mieć ze sobą siatkę ze sztywnymi obręczami (min. 3,5 m) do przechowywania ryb w dobrej kondycji.

Dozwolone jest łowienie na 2 wędki (do 8 m) metodą spławik-grunt lub mieszaną. Wykluczone jest łowienie na żywą lub martwą rybę.

Zapisy w terminie do 11 października prowadzi skarbnik Koła PZW nr 2 w sklepie wędkarskim „Pod Akacją”, tel. 507 097 707. Przy zapisach mile widziana jest dobrowolna wpłata na statutową działalność koła w wys. 35 zł.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.