Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Pub Quiz to kultowa już w Słubicach forma rozrywki. Od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Właśnie ruszyła 12. edycja tej zabawy. Chętni wciąż mogą się przyłączyć.

Pub Quiz

Najwierniejsi fani Pub Quizu (czyli zespołowego pojedynku na wiedzę) z pewnością pamiętają, że jej początki miały miejsce w nieistniejącej już knajpie Biała-Czarna. Po sześciu edycjach impreza przeniosła się do Klubu Prowincja i tu zagościła na dobre.

26 września ruszyła jej kolejna odsłona. - Kolejny raz blisko 80 osób mogło oddać się beztroskiej zabawie w gronie przyjaciół – mówi pomysłodawca i prowadzący Arkadiusz Tomczyk, równie kultowy i nietuzinkowy co sam Pub Quiz.

Na inaugurację przygotował dla quizowiczów m.in. specjalną kategorię muzyczną, a zadaniem drużyn było poprawne wpisanie wykonawcę danego utworu. Drugą najlepiej przyjętą kategorią była "pamięciówka". Dotyczyła ona rzeczy i spraw na pierwszy rzut oka bardzo oczywistych, jak np. co znajduje się na drugiej stronie banknotu o nominale 10 zł.

Po emocjonującej walce pierwszy quiz wygrała drużyna Piratów (aktualni mistrzowie), wyprzedzając kolejną drużynę zaledwie o jeden punkt.

Arkadiusz Tomczyk

- Cieszę się, że nasza quizowa rodzina wciąż ma się dobrze i wciąż nie brakuje chętnych. To uczestnicy tworzą Pub Quiz i dzięki nim funkcjonuje tutaj taka atmosfera – podkreśla A. Tomczyk. I zaprasza do przyłączenia się do wspólnej zabawy.

Pub Quiz odbywa się w każdy czwartek o godzinie 20:00 w klubie Prowincja (SMOK).

Chętne drużyny mogą się zgłaszać bezpośrednio do prowadzącego (KLIKNIJ) lub dołączając do specjalnej grupy PUB QUIZ CREW dostępnej na Facebooku.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.