Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

pozyczki para2

Czas nie stoi w miejscu, technologia się rozwija, obecnie żyjemy w dobie Internetu. To dzięki niemu życie jest łatwiejsze i mniej skomplikowane. Wiele codziennych czynności, które do niedawna zabierały sporo czasu, dzisiaj zabierają chwile. Coraz częściej kupujesz, sprzedajesz, wstawiasz ogłoszenia, płacisz przelewem różne rachunki. Dlaczego w takim przypadku nie skorzystać z pomocy sieci i nie skorzystać z możliwości uzyskania pożyczki przez Internet? Jest to obecnie najłatwiejszy sposób pozyskania gotówki bez wychodzenia z domu i warto spróbować.

Czasy, kiedy musiałeś w celu otrzymania pożyczki wraz z wnioskiem składać plik potrzebnych dokumentów, już dawno minęły. Te wymogi pozostały w przypadku banków, ale tam zazwyczaj udasz się po kredyt w znacznej wysokości. Kiedy pieniądze potrzebujesz natychmiast i to niewiele, bo na przykład 5 tysięcy złotych, wówczas nie ma problemu, bo z pomocą przychodzą instytucje pozabankowe.

Sposób funkcjonowania powyższych instytucji jest jasno określony, wystarczy tylko zapoznać się z propozycjami ofert kilku poważnych firm i wybrać tę najbardziej przekonującą, a jeśli jeszcze masz wątpliwości, z której oferty skorzystać koniecznie sprawdź ranking pożyczek jak ten dostępny na https://7chwilowki.pl/ranking. Wszelkie informacje na temat warunków i regulaminu odnośnie uzyskania chwilówki znajdziesz na stronach firm. Tam także, po dokonaniu wyboru instytucji pozabankowej, znajdziesz formularz – wniosek, który wystarczy wypełnić i wysłać drogą elektroniczną pod wskazany adres. Wysłanie wniosku nie wymaga załączenia żadnych zaświadczeń o wysokości zarobków czy potwierdzenia o miejscu pracy. Otrzymasz pożyczkę nawet bez BIK. Wystarczy, że podasz swoje dane z dowodu osobistego, zaświadczysz, że jesteś osobą pracującą i masz ukończone 18 lat.

Ponadto konieczne jest posiadanie konta bankowego, którego numer również należy podać pożyczkodawcy. To właśnie na to konto, po uprzednim zweryfikowaniu Twoich danych, zostanie przelana kwota, o jaką wnioskowałeś. Pamiętaj, że dane, które podałeś podlegają sprawdzeniu. Weryfikacja polega na potwierdzeniu Twoich danych osobowych i dokonaniu przez Ciebie przelewu weryfikacyjnego na konto firmy. Zazwyczaj jest to symboliczny 1 zł. Po dokonaniu akceptacji przez firmę, masz gotówkę na koncie i możesz cieszyć się szybką, bezpieczną pożyczką. Weryfikacji dokonujesz tylko raz jako stały klient nie musisz ponownie weryfikować konta bankowego.

Warto zaznaczyć, że pieniądze na Twoim koncie znajdą się już w kilkanaście minut po tym, jak prześlesz wniosek. Jest to bardzo sprawny i szybki sposób na pożyczenie pieniędzy, a jednocześnie nie wymaga od wnioskodawcy wielu czynności. Zdecydowanie taka forma pozyskania pieniędzy jest wygodna i coraz większa liczba osób jest o tym przekonana.

Internet pomaga nie tylko w pozyskiwaniu wszelkich informacji o instytucjach pozabankowych, często firmy na swojej stronie udostępniają kalkulator i możliwość samodzielnego wyliczenia obowiązkowej spłaty. Ta oczywiście jest uzależniona od długości terminu, na który chcesz pożyczyć pieniądze. Większość firm finansowych udziela szybkiej pożyczki na okres 30 dni, jednak stali klienci mogą skorzystać z możliwości wydłużenia terminu spłaty. Wszystkie zmiany, o które wnioskujesz, m. in. zmiana terminu płatności, dokonujesz przez Internet, bez konieczności udania się do siedziby firmy. Zbiór informacji o ofertach różnych dobrych firm możesz też ekspresowo odnaleźć na branżowych portalach, a przykładem takiego serwisu jest 7chwilowki.pl.

Niektórzy jednak w sposobie pożyczania pieniędzy przez Internet widzą czające się niebezpieczeństwa. Zbyt wiele informacji medialnych o oszustwach Internetowych sprawia, że jest grono sceptyków i tak chyba pozostanie. Natomiast dla wielu Internet jest dziejowym dobrodziejstwem, a do tego mają świadomość, że niebezpieczeństwo oszustwa jest wszędzie, nie tylko w Internecie. Poza tym Internet daje natychmiastową możliwość sprawdzania wiarygodności i uczciwości firmy, wystarczy dokonać jej weryfikacji na przeznaczonych do tego serwisach. Warto zaznaczyć, że w codziennym życiu lepszego sposobu na wykluczenie potencjalnej próby oszustwa nie ma. Zatem Internet jest nie tylko wielkim udogodnieniem, ale także sposobem na bezpieczną pożyczkę.

[artykuł partnerski]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.