Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Pewnie każdemu z nas zdarzyła się mała lub większa przygoda z wgnieceniem karoserii w samochodzie. Jak tanio i skutecznie naprawić takie uszkodzenie? Nie trzeba wcale lakierować auta – rozwiązanie to nowoczesna metoda PDR.

PDR polska_1

Skuteczna metoda na wgniecenia

Metoda PDR (skrót od angielskiego Paintless Dent Repair) polega na nieinwazyjnym dla lakieru wypychaniu lub wyciąganiu wgnieceń. To idealne rozwiązanie na typowe szkody parkingowe, uszkodzenia po opadach gradu czy wandalizmie.

Jest to metoda nie tylko skuteczna, ale i znacznie tańsza niż ponowne lakierowanie całych elementów samochodu, np. drzwi. Nie bez znaczenia jest także czas realizacji, również szybszy od tradycyjnych rozwiązań.

Gdzie naprawić?

Gdzie można skorzystać z takiej naprawy? W sąsiednim Kostrzynie nad Odrą znajduje się warsztat specjalizujący w tego typu naprawach – PDR Polska. Prowadzi go Sebastian Żeleziński, który na naprawie aut zjadł przysłowiowe zęby. Z jego usług korzysta wiele firm i osób indywidualnych, którym zależy na szybkim i tanim usunięciu niechcianych uszkodzeń.

Warsztat mieści się w Kostrzynie nad Odrą przy ul. Mickiewicza 10 (teren Motelu Verona). Można też zadzwonić i umówić się na wizytę – tel. 516 330 549.

PDR polska_2

Zobacz realizacje

Więcej informacji o firmie oraz przykładowe realizacji naprawy uszkodzeń metodą PRD można obejrzeć na profilu facebookowym PDR Polska Kostrzyna nad Odrą  - ZOBACZ.

[reklama]

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.