Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

bukmacher link

Wielu graczy korzystających z usług zakładów bukmacherskich bardzo dobrze ocenia aktualną sytuację na rynku. Wprowadzenie nowych przepisów, szczegółowe wymogi, które spełnić musi każdy kto chce prowadzić działalność bukmacherską, stworzenie "czarnej listy" nielegalnych bukmacherów - to wszystko pomogło w stworzeniu znacznie przyjaźniejszego, a przede wszystkim bezpieczniejszego środowiska dla graczy.
  1. Ustawa hazardowa wprowadziła nowy ład w świecie zakładów bukmacherskich.
  2. Lista legalnych bukmacherów liczy obecnie 10 pozycji.
Legalnie znaczy bezpiecznie

Nowa ustawa hazardowa po wielu latach poradziła sobie z nieuczciwymi bukmacherami. Z polskiego rynku wyeliminowano właściwie wszystkich bukmacherów nieprowadzących działalności na terenie Polski i tutaj się nierozliczających. Określono wymagania, które muszą spełnić bukmacherzy. Wprowadzając nakaz prowadzenia działalności na terenie Polski ograniczono znacząco ryzyko, że w przypadku niewypłaconych środków lub innych wątpliwości finansowych nie będzie można zlokalizować bukmachera. Nie bez powodu lista legalnych bukmacherów w Polsce liczy 10 pozycji, choć coraz szybciej się ona rozbudowuje. Obecnie na tej liście znajdują się: Fortuna, STS, Totolotek, LV BET, Forbet, PZBUK, Totalbet, Milenium, Etoto, Betfan.

Jak to działa?

Polscy bukmacherzy radzą sobie coraz lepiej w przyciąganiu uwagi nowych klientów. Kuszą ofertami promocyjnymi, ciekawymi bonusami bukmacherskimi i programami lojalnościowymi. Przede wszystkim cenne są coraz wyższe bonusy bukmacherskie dla nowych graczy. Zarówno bonus bez depozytu, jak i ten związany z pierwszą wpłatą są coraz większe, dzięki czemu nowi gracze czują się nieco pewniej dokonując swoich pierwszych zakładów. Rozwijają się także bonusy dla stałych graczy. Nie zawsze jednak wszystko idzie po myśli gracza. Zdarzają się w końcu problemy z płatnościami, przydzielaniem bonusu lub inne problemy techniczne. Najlepszy bukmacher to więc nie tylko taki, który oferuje ciekawe promocje, lecz także ten, który dąży do eliminowania wszelkich niedogodności dla gracza. Niestety często kontakt z bukmacherem w razie jakichkolwiek problemów jest nieco utrudniony. Nie bez przyczyny powstaje więc serwis, który ma pełnić funkcję "pośrednika" między graczami a bukmacherami. Rankingi bukmacherów to jedno, natomiast możliwość ich ocenienia, podzielenia się swoją - cenną dla innych graczy - opinią, to wszystko ma znaczenie. Polscy bukmacherzy mogliby bowiem nieco więcej uwagi poświęcić eliminowaniu niedogodności, aniżeli tylko rozbudowie oferty promocyjnej.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.