Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Jakie Frankfurt i Słubice kryją w sobie tajemnice? Polsko-Niemiecka Informacja Turystyczna przekonuje, że bardzo wiele i zaprasza do ich odkrywania. W okresie od maja do września zaplanowała cykl wycieczek po obu stronach Odry.

Kościół Mariacki

W każdą sobotę o godz. 11:00 będą odbywać się otwarte zwiedzania miasta z przewodnikiem. Podczas 90-minutowego oprowadzania uczestnicy dowiedzą się wielu ciekawostek z historii obu miast, obecnej sytuacji czy oferty kulturalnej.

Ponadto w każdą pierwszą sobotę miesiąca planowane jest tzw. zwiedzanie tematyczne. W ten sposób zainteresowani będą mieli okazję poznać m.in. modernistyczną architekturę Frankfurtu, odbyć literacki spacer czy poznać skarby Kościoła Mariackiego.

W zależności od terminu i rodzaju zwiedzania odbywa się ono w języku niemieckim lub (i) polskim. Udział jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej w ramach projektu „Europejskie Modelowe Miasto Współpracy Transgranicznej Frankfurt nad Odrą & Słubice”.

Szczegółowy plan wszystkich spotkań znajduje się w załączonym informatorze przygotowanym przez Polsko-Niemiecką Informację Turystyczną we Frankfurcie nad Odrą.

POBIERZ INFORMATOR

Uwag! Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. +49 335 6100 800.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.