Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Finea zaprasza do placówki kredytowej. Firma w swojej ofercie posiada produkty już około 30 banków, w większości tych, których nie ma w Słubicach. Usługi finansowe oferowane przez tego pośrednika niczym nie różnią się od oferty poszczególnych banków.

Finea proponuje swoim klientom szereg rozwiązań kredytowych, takich jak kredyty hipoteczne, także dla obcokrajowców i osób pracujących za granicą, gotówkowe, kredyty samochodowe na oświadczenie, konsolidacje kredytów (połączenie wszystkich kredytów w jeden z mniejszą ratą), czy indywidualne oferty dla prowadzących działalność gospodarczą. Także osoby, które jeszcze nigdy nie brały kredytu znajdą dla siebie szereg ciekawych rozwiązań finansowych.

Finea - nowa firma na rynku kredytów i usług finansowych

Co najwazniejsze firma nie dolicza prowizji i dodatkowych opłat. Jak podkreśla właścicielka firmy Agnieszka Kozłowska – to banki, a nie klienci, płacą nam za udzielane pośrednictwo.
 
Długoletnie doświadczenie właścicielki w branży kredytów daje gwarancję profesjonalnej obsługi klienta, a spokojna i bezstresowa atmosfera w placówce sprawia, że każdy wniosek będzie rozpatrzony indywidualnie i dokładnie.

Nasuwa się więc pytanie, czy jest sens biegać od banku do banku w poszukiwaniu korzystnego rozwiązania, skoro w jednym miejscu można bezpłatnie porównać wiele ofert i wspólnie z doświadczonym pośrednikiem wybrać tę najlepszą. Jeżeli szukają Państwo kredytu pracownicy Finea są do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00. W indywidualnych przypadkach istnieje także możliwość spotkania w sobotę.

Dodatkowo firma prowadzi PUNKT OPŁAT z konkurencyjną prowizją 1,50 zł, a za ZUS tylko 0,50zł. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym obsługa klienta zajmuje dosłownie kilka sekund.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniać pod numer 095 718 60 37, pisząc emaila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – lub po prostu odwiedzić placówkę przy Placu Wolności 5.

Zobacz dokładną mapkę z lokalizacją firmy

[tekst reklamowy]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.