Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wielu z nas pracuje za granicą. Tam zarabiamy, płacimy podatki, pobieramy świadczenia. Jak to wszystko właściwie rozliczyć i odzyskać należne pieniądze? Najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, np. z firmy TaxHelp.pl.

businessman-3950118 1920

Pracownicy Taxhelp.pl pomogli już wielu mieszkańcom Słubic i całego polsko-niemieckiego pogranicza. Najczęściej świadczą pomoc w zakresie odzyskiwania zapłaconego podatku oraz świadczeń pieniężnych na dzieci (Kindergeld).

Pomogą od A do Z

Autem firmy jest nie tylko profesjonalna i szybka obsługa, ale również fakt, że nie pobiera za swoją pomoc żadnych opłat wstępnych. Do dyspozycji klienta jest pełnomocnik, który załatwia wszelkie formalności w zagranicznych urzędach i prowadzi całą sprawę od początku do końca. A cena za tego typu usługę należy do najniższych w Polsce.

Szybko, tanio i skutecznie

Siedziba Taxhelp.pl znajduje się w Gorzowie Wlkp., ale nie trzeba osobiście pojawiać się w biurze, aby podjąć współpracę. Szczegóły można dograć telefonicznie oraz e-mailowo. Klient nie kupuje przysłowiowego kota w worku, ponieważ otrzymuje wstępną kalkulację przewidywanego zwrotu. A najlepszą rekomendacją są tysiące zadowolonych klientów i setki tysięcy odzyskanych złotówek.

Co ważne firma świadczy pomoc nie tylko osobom fizycznym. Na wsparcie i doradztwo mogą też liczyć przedsiębiorcy. TaxHelp.pl pomaga m.in. w odzyskaniu podatku VAT zapłaconego za granicą.

Promocja na Kindergeld

Specjalnie dla tych, którym zależy na szybkim uzyskaniu świadczenia na dzieci, została uruchomiona promocja. 40% rabatu na usługi związane z Kindergeld.

Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie www.taxhelp.pl. Można też dzwonić na infolinię: +48 602 151 851 / +48 95 737 03 03.

[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.