Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie… A jak się dowiedzieć, że zdrowie się psuje? Warto od czasu do czasu robić badania, profilaktycznie. To może tak na jesień? Laboratorium Diagnostyka w Słubicach ma specjalną propozycję dla pań i dla panów. Na zdrowie!

zdrowa jesien

- Dzięki tym badaniom dowiedziałam się, że mam chorą tarczycę. Mój lekarz rodzinny do tej pory bagatelizował objawy, o których mu mówiłam, aż przyniosłam wyniki badan krwi z tej akcji i wyszło, co jest przyczyną mojego złego samopoczucia – napisała na naszym forum jedna z internautek.

A mowa o zestawie badań, jakie Laboratorium Diagnostyka przygotowało specjalnie z myślą o paniach i o panach. Eksperci laboratorium namawiają na to, żeby wraz z nadchodzącą jesienią sprawdzić swoje zdrowie.

- W jesiennej kampanii profilaktycznej zwracamy się ku osobom w szeroko rozumianym „kwiecie wieku”, oferując im zarówno edukację nt. profilaktyki jak i przystępne cenowo pakiety badań podstawowych, uwzględniających jednocześnie diagnostykę obszarów, które z biegiem lat wymagają większej uwagi – wyjaśnia Mariusz Filipiak z Diagnostyki.

Pakiet dla pań składa się z następujących badań: morfologia, glukoza, kreatynina, ACR, elektrolity (Na, K), kwas moczowy, lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG, nie-HDL), RF, wapń, fosfor, wit.D, TSH. Jego wartość wg cennika wynosi 228 zł, w promocji „Zdrowa Jesień dla Kobiet” jest dostępny za 99 zł.

Z kolei pakiet dla panów to: morfologia, glukoza, kreatynina, ACR, elektrolity (Na, K), kwas moczowy, lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG, nie-HDL), GGTP, ALT, cholinesteraza, PSA, testosteron. Wartość wg cennika to 191 zł, a w promocji jako „Zdrowa Jesień dla Mężczyzn” jest dostępny za 99 zł.

Jak skorzystać z promocji? Należy pobrać bon ze strony www.zdrowajesien.diag.pl i przyjść z nim do wybranego laboratorium Diagnostyki. To w Słubicach mieści się w przychodni na ul. Mickiewicza.

Akcja promocyjna i pobieranie bonów trwają do 30.11.2018, bony na badania można zrealizować do 31.12.2018 roku.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.