Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Słubicki ogólniak zaprasza do nauki nie tylko młodzież, ale również dorosłych. Tu mogą uzupełnić wykształcenie w formie zaocznej, co ciekawe – bez klasówek i prac domowych. Nauka jest bezpłatna.

liceum-big

Trwa właśnie nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych, które działa w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach. Za naukę nie trzeba płacić. Odbywa się w formie zaocznej. Lekcje odbywają się w soboty i niedziele, średnio co dwa tygodnie przez trzy lata.

Jako rozszerzone nauczane są przedmioty: geografia oraz język angielski lub niemiecki (do wyboru). Przedmiotem uzupełniającym jest historia i społeczeństwo.

Co ciekawe, w tej szkole nie ma odpytywań, klasówek i obowiązkowych prac domowych. Program nauczania jest realizowany w formie wykładów i konsultacji. A zaliczenie odbywa się w trakcie sesji egzaminacyjnej pod koniec każdego semestru.

Liceum zaprasza w swoje mury absolwentów gimnazjów i dawnych 8-letnich szkół podstawowych. Konieczne dokumenty to świadectwo ukończenia szkoły, dowód osobisty i dwa zdjęcia.

Rekrutacja trwa do końca sierpnia.

Kontakt:
  • Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta
  • ul. Bohaterów Warszawy 3
  • tel.: 95 758 22 55
  • fax: 95 758 22 55
  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.