Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Nie każdy z nas lubi chodzić do dentysty, ale ostatecznie, gdy pojawia się problem z zębami, i tak trafiamy na stomatologiczny fotel. A co gdy trzeba skorzystać z implantów? Sprawdzone rozwiązanie ma Stomatologia Słubice.

Stomatologia Słubice

To właśnie w Stomatologii Słubice przy ul. Piskiej przyjmuje dr n. med. Bartosz Łuszczyński, autor licznych publikacji z dziedziny implantologii, implantoprotetyki oraz chirurgii stomatologicznej.

Fachowiec z wiedzą i doświadczeniem

Jego fachowa ręka pomogła już wielu pacjentom przy wszczepianiu implantów. Doktor nie tylko pomaga chorym, ale lubi się dzielić swoją wiedzą. Prowadzi kursy i szkolenia implantologiczne zarówno w Polsce jak i za granicą. Sam także nieustannie poszerza swoją wiedzę i podnosi umiejętności uczestnicząc w licznych konferencjach,

Może pochwalić się również osiągnięciami naukowiymi. W 2009 roku obronił pracę doktorską z zakresu implantologii oraz możliwości przyspieszenia odbudowy tkanki kostnej. W 2011 roku uzyskał tytuł lekarza specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej. Jest członkiem ICOI - Międzynarodowego Stowarzyszenia Implantologów z siedzibą w Nowym Jorku oraz DGOI - Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Umów się na zabieg

Jeśli potrzebujesz wszczepić implant – to jest to z pewnością godny polecenia fachowiec. Jego wiedza i umiejętności, plus najnowsza technologia jaką dysponuje Stomatologia Słubice, to gwarancja najwyższej jakości.

Kontakt i więcej informacji: tel. 95 718 3000 oraz na www.stomatologia-slubice.pl.

Promocja świąteczna wciąż trwa

A tym, którzy potrzebują pomocy przy sprawach o nieco mniejszej skali niż implanty, przypominamy o specjalnej promocji, która trwa aż do nowego roku. W znacznie niższych cenach można skorzystać z zabiegów wybielania oraz higienizacji zębów. ZOBACZ

[reklama]
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.