Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W dzisiejszych czasach ubezpieczenia dotyczą praktycznie każdego aspektu na naszego życia. Ubezpieczamy samochód, dom, zdrowie czy majątek firmy. Jak mądrze się ubezpieczyć i na co zwracać uwagę w gąszczu formularzy, opowie czytelnikom portalu Słubice24 doradca ubezpieczeniowy Mateusz Bukowski.

ubezpieczenie dzieci
Jedziesz na wakacje? Pomyśl o odpowiednim ubezpieczeniu

Mateusz Bukowski to doświadczony doradca doskonale wszystkim znanej firmy PZU, która od od lat ubezpiecza tysiące Polaków. Na co dzień spotkać go można w siedzibie firmy w Słubicach przy ul. Kopernika 13. Swoją wiedzą postanowił podzielić się z czytelnikami Słubice24.

W kolejnych publikacjach na naszej stronie w prosty i zrozumiały sposób opowie o rozmaitych aspektach ubezpieczeń. Przedstawi praktyczne porady, będzie edukować, podpowiadać na co zwracać uwagę nie tylko przy podpisywaniu umowy ubezpieczeniowej, ale także w codziennym życiu.

Na pierwszy ogień idzie temat wyjątkowo na czasie, czyli nasze wakacyjne wypady. W publikacji pt. "Wojażer, czyli o czym pamiętać ruszając zagranicę", Mateusz Bukowski przedstawia kilka zasad, które warto poznać przed udaniem się w zagraniczną podróż. Dzięki nim przebiegnie ona spokojnie i bezpiecznie. Zapraszamy do lektury.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Zapraszamy do współtworzenia działu "Granica ubezpieczeń". Jeśli macie pytania lub są tematy o których chcielibyście przeczytać w następnych publikacjach, piszcie w komentarzach i na forum. Nasz ekspert jest do Waszej dyspozycji.

Więcej informacji także na stronie www.ubezpieczeniaslubice.pl.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.