Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Nasz serwis jest największym społecznościowym i informacyjnym portalem o Słubicach. Tysiące osób dziennie odwiedzają stronę Slubice24.pl w poszukiwaniu informacji o naszym mieście.

Jeśli organizujesz coś ciekawego, robisz fajne rzeczy, masz interesujące hobby - napiszemy o tym na Słubice24.pl! Dzięki temu znacznie zwiększysz szanse na powodzenie swojego przedsięwzięcia i dasz się zauważyć innym. Internet to dzisiaj najlepsze medium do rozpowszechniania informacji i promocji!

Szybki i skuteczny dostęp do szukanej informacji gwarantuje jedna z najwyższych pozycji w wyszukiwarkach. Przekonaj się sam  i zobacz jaka jest nasza pozycja na Google (kliknij).

Do wspólpracy zapraszamy wszystkich - mieszkańców, firmy, szkoły, organizacje, instytucje, osoby indywidualne, wszystkich związanych tak jak my ze Słubicami.

Do Waszej dyspozycji są forum, informator, katalog firm, ogłoszenia oraz najważniejszy dział - wiadomości. Zachęcamy do przysyłania nam wszelkich informacji o Słubicach - na pewno znajdzie się dla nich miejsce!

To nie wszystko! Jeśli uważasz, że na Słubice24.pl czegoś brakuje lub masz propozycję zmian - powiedz nam o tym. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. To także Twój serwis i zachęcamy do jego współtworzenia.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)