Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Najdłuższe "molo" na Odrze? Most w Kłopocie!

Najdłuższe "molo" na Odrze? Oczywiście ruiny przedwojennego mostu w Kłopocie. Niezawodny Rafał Mucha odwiedził to miejsce ze swoim dronem. Dotarł także do nagrania, na którym widać… skaczące z niego osoby.

Żelbetonowa konstrukcja wpisała się już na stałe w nadodrzański krajobraz. Malowniczy most jest chętnie odwiedzany przez okolicznych mieszkańców oraz turystów. Przechadzając się po nim trzeba jednak uważać, bo w moście są różnej wielkości dziury, pęknięcia  i załamania - pozostałości po II wojnie światowej.

- Tutaj trzeba zadać sobie pytanie: do kogo należy ruina. Kto jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo ludzi znajdujących się na moście? Końcówka mostu nie posiada barierki zabezpieczającej przed upadkiem do Odry – pisze autor zdjęć.

Podzielił się także informacją o osobach skaczących z mostu prosto do Odry. W internecie ktoś opublikował film, na którym widać śmiałków i ich „wyczyn”.

- Zastanawiam się, jak mogłoby się to zakończyć przy niskim stanie rzeki? Upadkiem na kamienie? A może takie skoki staną się  atrakcją turystyczną niczym słynne skoki z mostu w Mostarze? Czy radni powiatu słubickiego dadzą zgodę na taka atrakcję turystyczną? – pyta R. Mucha?

Poniżej nagrania jego autorstwa oraz stopklatka ze wspomnianego filmu.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.