Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słubicki OSiR czekają zmiany. 2011/08/23 14:28 #9884

  • kaczka
  • kaczka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
W związku z tym, że komentarze pod artykułem o zmianach w OSiR-e zostały przez moderatora zablokowane, pozwolę sobie na zadanie pytania na tym forum.
Od pewnego czasu pojawiła się w środowisku słubickim informacja, że prezesem zarządu nowej spółki ma być Marcin Kiedrowicz.
Jeśli jest to nieprawda proszę zainteresowanego o zdementowanie lub potwierdzenie tej informacji jeśli to prawda.
Jeśli mój post zostanie usunięty, to proszę Panie Marcinie o nie nazywanie się rzetelnym dziennikarzem.
Informuję, że majątek OSiR-u to własność wszystkich mieszkańców gminy, a nie wybranej grupy osób.
Powiem szczerze, że ta informacja jest dla mnie zaskoczeniem.
Byłem przekonany, że prezesem zostanie Zbyszek S.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

O:Słubicki OSiR czekają zmiany. 2011/08/23 15:46 #9885

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Drogi użytkowniku,

nawiązując do przedstawionych przez Ciebie informacji chciałbym wyjaśnić kilka rzeczy:

1. W artykule na temat zmian w Ośrodku Sportu i Rekreacji została wyłączona możliwość komentarzy ze względu na wielokrotne łamanie regulaminu przez kilkoro użytkowników, co wyjaśnione zostało w naszym komentarzu
www.slubice24.pl/wiadomosci/sport/2640-s...zmiany#comment-25936
Mimo apelu tam zawartego z prośbą o kulturalną i merytoryczną dyskusję dalsze komentarze (w tym i Twój) nadal nie dotyczyły tematu artykułu, lecz poruszały sprawy moderacji komentarzami, nie zważając na naszą prośbę, aby takie opinie przesyłać wyłącznie na redakcyjnego emaila. Tylko jedna osoba biorąca udział w dyskusji "Całyczas Miłomi" przesłała do nas swoje uwagi - krytyczne, ale co ważne konstruktywne - za co serdecznie przy okazji dziękujemy.

2. Rzetelnie napisany artykuł, a moderacja forum to dwie odrębne sprawy. Nie jestem człowiekiem orkiestrą, przy portalu Slubice24.pl pracuje zespół ludzi i każdy jest odpowiedzialny za swoją część pracy. Moderacją forum i komentarzami zajmuje się inna osoba, bardzo rzadko ja osobiście. A co do artykułu, to uważam, że jest napisany rzetelnie i obiektywnie. Przestawione są w nim fakty, cytaty odpowiedniej osoby, odwołanie do dokumentów źródłowych, tj uchwały. Nie ma w nim własnych sądów, uwag czy odautorskiego komentarza.

3. Nie słyszałem w życiu większej bzdury jakobym miał objąć fotel prezesa nowej spółki. Nie wiem kto i dlaczego produkuje takie plotki. Prowadzę swoją działalność gospodarczą, zajmując się m.in. oprawą i przygotowaniem imprez sportowych w kraju, w tym największej imprezy biegowej w Polsce Biegnij Warszawo, czy meczów siatkówki polskiej reprezentacji (m.in. finały Ligi Światowej). Nie jestem w żaden sposób powiązany z OSIREM, ani tym bardziej nową spółką (i być nie zamierzam).

Mam nadzieję, że tym postem wyraziłem się jasno i precyzyjnie. Bardzo proszę, aby więcej nie łączyć mojej osoby z jakimikolwiek zmianami dotyczącymi OSIR, tym bardziej sprawami powstania nowej spółki i powołania prezesa i zarządu.

Z uszanowaniem
Marcin Kiedrowicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

O:Słubicki OSiR czekają zmiany. 2011/08/23 16:20 #9886

  • diag112
  • diag112 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak trzymaj Marcin :)

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Słubicki OSiR czekają zmiany. 2011/08/23 16:24 #9887

  • kaczka
  • kaczka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Bardzo dziękuję za jasne i rzeczowe wyjaśnienie dotyczące spekulacji na temat prezesa spółki OSiR. Ja ze swojej strony nie mam w tym temacie pytań.
Pan źle zrozumiał. Ja nie mam pretensji na temat kasowania wypowiedzi nie w temacie.
Napisałem tylko, że z braku możliwości zadania pytania pod tekstem, zadaje je tutaj.
Mam również nadzieję na reakcję na wulgaryzmy wyrażane w stosunku do mojej osoby, nie tylko wtedy, gdy na te wulgaryzmy odpowiadam ( temat P. Weronika )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.
  • Strona:
  • 1