Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Światła w Kunowicach 2021/11/12 14:23 #36677

  • SMJJ
  • SMJJ Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie wiem, kto zajmuje się montażem i ustawianiem świateł do sterowania ruchem drogowym ale to, co potrafią ci "specjaliści" zrobić to aż podziw bierze. W Kunowicach zamontowano światła, które powinny w zamyśle genialnego twórcy ( a może tfurcy?...) stabilizować ruch na odpowiednim poziomie prędkościowym. Niestety - zamysł to jedno, a wykonanie, jak widać- drugie. Jestem jednym z nieszcześników, którzy muszą tamtędy jeździć i wiem, że jedynym momentem, kiedy ruch odbywa się w tym miejscu płynnie to wtedy, kiedy te światła nie działaja. Jak je już jakiś spec włączy to zaczyna się cyrk. Swiatła są ustawione tak, że jakby złośliwie nakazują zwolnienie nawet tym samochodom, które jadą z prawidłową predkością - szczególnie w przypadku samochodów ciezarowych. Jak trudno "rozbujać" takie cieżarówki po zatrzymaniu geniusze od świateł już nie myśleli - mają to w dooopie - a kłęby dymu z przeciążonych silników pokrywają Kunowice. Naprawdę nie ma jednego mądrego, który by to ustawił jak trzeba?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez SMJJ.

Światła w Kunowicach 2021/11/21 18:45 #36686

  • charlotta
  • charlotta Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 132
  • Otrzymane podziękowania: 6
Widac,ze nikomu to nie przeszkadza,poniewaz brak jakichkolwiek komentarzy na ten temat. Ludzie widocznie przyzwyczaili sie do panujacych sytuacji. Albo stwierdzaja, ze dyskusja i tak niczego nie zmieni. !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1