Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Skradziono rower Kross Esker 6.0 - kto pomoże? Czeka nagroda pieniężna 2021/11/10 13:44 #36676

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 691
  • Otrzymane podziękowania: 70
Naszemu czytelnikowi skradziono rower. Jeśli ktoś wie, widział lub słyszał, prosimy o pomoc i kontakt. Mamy nr telefonu do właściciela roweru. Poniżej informacja w sprawie kradzieży.


W dniu wczorajszym 09.11.2021 skradziony został mój rower marki Kross, gravel Esker 6.0. Rower czarny/połysk, koła 28”, na ramie szare/srebrne napisy Kross - Esker 6.0. Opony po bokach w kolorze beżowym. Na felgach widoczne napisy DT SWISS R500db. Rower jest znacznej wartości (7000 zł). Posiadam dokumenty zakupu oraz wszystkie dokumenty do roweru w razie potrzeby udowodnienia własności. 

Rower skradziono o godzinie 20:16 sprzed sklepu Intermarche na ulicy Kościuszki 21 w Słubicach. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie, na którym widać złodzieja w momencie obserwacji roweru oraz w momencie kradzieży i ucieczki. Rower był przypięty do stojaka przed sklepem w prawidłowy sposób lecz nie było to dla złodzieja problemem. 

Sprawę zgłosiłem na Policję. Złożyłem zeznania na posterunku przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 w Słubicach. Tam też można zgłaszać wszelkie poszlaki czy informacje jeśli ktoś widział złodzieja bądź skradziony rower. 

Od siebie mogę przekazać, że jeśli rower się znajdzie przewiduję nagrodę pieniężną w wysokości 700 zł (10% wartości). Jeśli złodziej się zreflektuje i zechce oddać rower to również może go zostawić przed w/w komisariatem. Jeśli rower będzie w nienaruszonym stanie to wycofam wszelkie roszczenia. 

Rower będzie trudno sprzedać nawet na części, gdyż w dobie kryzysu i braku części jak i samych rowerów, jest to na chwilę obecną rarytas. W Polsce jest ich mniej niż 50 sztuk (sprzedanych). Części są również rzadko dostępne więc nie trudno będzie namierzyć je na aukcjach. 

Jeśli mogę prosić o nagłośnienie sprawy to będę wdzięczny. Zawsze jest szansa na sukces. 

Poniżej przesyłam zdjęcia roweru oraz link do specyfikacji. 

kross.eu/pl/rowery/szosowe/gravel/esker-6-0-czarny-szary-polysk


Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Skradziono rower Kross Esker 6.0 - kto pomoże? Czeka nagroda pieniężna 2021/11/13 17:29 #36678

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17
"Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie, na którym widać złodzieja w momencie obserwacji roweru oraz w momencie kradzieży i ucieczki. "

Szkoda, że nie pokazaliście tego złodzieja lub jego sylwetki. Myślę, że ktoś mógłby go rozpoznać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1