Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Skrzyżowanie ul. Konstytucji i Mieszka 1 2018/01/23 11:33 #31816

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Te skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne. Wyjeżdżając od strony Jagiełły nic nie widać z lewej strony. Kiedyś jak był bruk to ludzie jeździli wolniej (20-30km/h) bo były takie dziury że trzeba było zwolnić, a teraz próbując skręcić w prawo to trzeba deptać ostro bo pojazdy się pojawiają nagle. Nie wspomnę że skręt w prawo jest dodatkowo utrudniony tym wystającym chodnikiem i trzeba wyjechać niekiedy na drugi pas. Przydała by się jakaś modernizacja tego skrzyżowania.
Za tę wiadomość podziękował(a): Lechita

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Skrzyżowanie ul. Konstytucji i Mieszka 1 2018/01/24 19:18 #31834

  • Lechita
  • Lechita Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 67
  • Otrzymane podziękowania: 16
To prawda, ja jeszcze dodałbym skrzyżowanie ulicy Kościuszki z Wrocławską. Oba skrzyżowania są "stłuczkowe", a można zainstalować sygnalizację świetlną tak jak kiedyś zrobiono to na skrzyżowaniu ulicy Krótkiej, Narutowicza i alei Niepodległości, które też charakteryzowało się dużą ilością stłuczek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Lechita.

Odp: Skrzyżowanie ul. Konstytucji i Mieszka 1 2018/01/24 19:52 #31835

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Podrzuciliśmy Twój wątek na nasz profil FB. Wywiązała się tam ciekawa dyskusja. Warto zajrzeć.

www.facebook.com/slubice24/posts/10156030746542692

ja28rek napisał: Te skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne. Wyjeżdżając od strony Jagiełły nic nie widać z lewej strony. Kiedyś jak był bruk to ludzie jeździli wolniej (20-30km/h) bo były takie dziury że trzeba było zwolnić, a teraz próbując skręcić w prawo to trzeba deptać ostro bo pojazdy się pojawiają nagle. Nie wspomnę że skręt w prawo jest dodatkowo utrudniony tym wystającym chodnikiem i trzeba wyjechać niekiedy na drugi pas. Przydała by się jakaś modernizacja tego skrzyżowania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1