Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Stan dróg w naszym mieście. 2016/04/30 16:32 #25729

  • metallioa
  • metallioa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 5
Coraz modniejsze więc nie będę gorszy. Chciałem wyrazić zaniepokojenie stanem dróg w naszej gminie. Siadając dzisiaj do samochodu w Słubicach trzeba mieć nerwy ze stali i sporo pieniędzy na naprawę zawieszenia w samochodzie. Poniżej zamieszczam zdjęcia z ulic : Paderewskiego, Chopina, Podchorążych, Plac Bohaterów, Osiedle Słowiańskie, Wawrzyniaka. Wybrałem najlepsze okazy i tylko z jednej podróży po mieście. Apeluję więc, żeby Urząd Miejski zamiast zajmować się pisaniem listu zrobił wreszcie porządek ze stanem dróg w Słubicach. Podczas fotografowania byłem nie raz świadkiem jak kierowcy omijali te dziury stwarzając zagrożenie na drodze. Moim skromnym zdaniem warto położyć nacisk na to, żeby żaden obcokrajowiec lub mieszkaniec nie ucierpiał w wypadku na drodze. Jeszcze jedno Panie Burmistrzu proszę nie opowiadać o zamykaniu granic. Rozmawiałem z organizatorami oraz z ludźmi popierających manifestacje i nikt mi nie potwierdził pańskiej informacji. Proszę także o odpowiedź czemu nie wyrażał pan wcześniej zaniepokojenia w sprawie demonstracji w mieście Frankfurt?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Stan dróg w naszym mieście. 2016/05/04 17:51 #25746

  • gorden
  • gorden Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak, to prawda, że jeżdżąc po naszych ulicach trzeba czasami kaskadersko omijać dziury. I nawet za bardzo na zimę nie można zrzucić , bo mrozu nie było...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Stan dróg w naszym mieście. 2016/05/04 19:34 #25747

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Na obozowej dzisiaj porobili wycinki asfaltu i nie ma żadnych znaków więc trzeba uważać, bo opony można rozwalić!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1