Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wyciąganie korespondencji ze skrzynki pocztowej 2015/10/08 19:56 #23158

  • Jsb900
  • Jsb900 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam problem, otóż od pewnego czasu, zauważyłam iż z mojej skrzynki pocztowej regularnie, wyciągane sa listy oraz awiaza. Nie mam pojęcia kto i po co to robi, ponieważ dzien/ pare dni pozniej sa one z powrotem tam wrzucane. Co powinnam w takiej sytuacji zrobic? Może ktos, spotkał sie z podobnymi praktykami? Dodam, ze ma to miejsce na ulicy Wojska Polskiego. Z góry dziękuje za wszystkie rady i odpowiedzi. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wyciąganie korespondencji ze skrzynki pocztowej 2015/10/09 08:52 #23160

  • ola1
  • ola1 Avatar
  • Gość
  • Gość

Jsb900 napisał: Mam problem, otóż od pewnego czasu, zauważyłam iż z mojej skrzynki pocztowej regularnie, wyciągane sa listy oraz awiaza. Nie mam pojęcia kto i po co to robi, ponieważ dzien/ pare dni pozniej sa one z powrotem tam wrzucane. Co powinnam w takiej sytuacji zrobic? Może ktos, spotkał sie z podobnymi praktykami? Dodam, ze ma to miejsce na ulicy Wojska Polskiego. Z góry dziękuje za wszystkie rady i odpowiedzi. Pozdrawiam.


Tak spotkałam się z identycznymi praktykami. Otwierane, czytane i niechlujnie zamykane są nawet polecone listy z sądu i prokuratury. Z w związku z tym korespondencję z sądu czy prokuratury odbieram osobiście. To jest inwigilacja. Prawdopodobnie jesteś obiektem zainteresowania jakiegoś gangu który poszukuje poufnych informacji na twój temat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ola1.

Odp: Wyciąganie korespondencji ze skrzynki pocztowej 2015/10/09 10:15 #23162

  • Jsb900
  • Jsb900 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
B :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jsb900.

Odp: Wyciąganie korespondencji ze skrzynki pocztowej 2015/10/09 10:56 #23163

  • ola1
  • ola1 Avatar
  • Gość
  • Gość

Jsb900 napisał: Psychol jakiś tam mieszka, który z braku laku interesuje sie cudzym życiem. Wscipski sąsiad.


Nie podchodź tak do tego . Psychol to co już może cudzą własność ruszać to jest przestępstwo.
Należy zgłaszać takie przypadki Policji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1