Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Skarga na prokuratora w Słubicach (jak i gdzie)? 2015/08/27 00:28 #22887

  • Lukas89
  • Lukas89 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, może uda się komuś mi pomóc coś w tej sprawie, albo chociaż doradzić. Mianowicie chodzi o to, że jeden z prokuratorów w Slubicach odrzucił mój wniosek w pewnej sprawie. I teraz pytanie brzmi: czy złożyć skargę, czy zażalenie? I gdzie to w Slubicach się składa,w prokuraturze? Bo na oficjalnej stronie naszej prokuratury oczywiście nie ma żadnej informacji. Z góry dziękuję za pomoc!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Skarga na prokuratora w Słubicach (jak i gdzie)? 2015/08/27 12:53 #22893

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Jak chcesz się tak bawić, to mimo wszystko proponuję poradzić się jakiegoś prawnika, bo wystarczy jakaś wada formalna czy przespanie terminu i po ptokach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Skarga na prokuratora w Słubicach (jak i gdzie)? 2015/08/29 10:49 #22903

  • magda5666
  • magda5666 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Prokurator napewno uzasadnił odrzucenie wniosku , do prokuratury nie składa się wniosków , tylko opisuje się zdarzenie kture ma znamiona przestępstwa , oczywiście ze świadkami , jak nie masz świadków to takie zgłoszenie będzie odrzucone , bo jak je udowodnić .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Skarga na prokuratora w Słubicach (jak i gdzie)? 2015/08/29 13:50 #22904

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
A to już prokurator ma narzędzia i środki żeby coś udowodnić lub nie. Za to mu płacimy!
Gdyby brak świadków był przesłanką do odrzucenia wniosku to prokuratura w ogóle w zasadzie jest niepotrzebna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Skarga na prokuratora w Słubicach (jak i gdzie)? 2015/09/01 05:39 #22915

  • Lukas89
  • Lukas89 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak uzasadnił...na niecałe jednej stronie A4 przy czym mój wniosek z uzasadnieniem składał się ze 6 takich stron plus 50 kartek A4 wymiany wiadomości prywatnych. Odrzucił mój wniosek na zasadzie słowo przeciwko słowu. Nie przeprowadził nawet żadnego wywiadu środowiskowego itp. Poprostu przesłuchal i zadziałało słowo przeciwko słowu. Dlatego chcę go zaskarżyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1