Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Uwaga oszust naciąga starszych ludzi! 2015/07/14 13:26 #22711

  • halinka0000
  • halinka0000 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ostrzegam że po okolicy kręci się oszust. Interesuje się osobami starszymi , proponuje rzekomo pomoc. Mojej babci próbował wcisnąć ,,polisę,, która okazała się pożyczką z drakońskimi odsetkami. Porusza się autem srebrne Opel combi nr rej. SD.......... Podaje się za znajomego rodziny , wzbudza zaufanie widać że ma teren opracowany wie do kogo się udaje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez halinka0000.

Odp: Uwaga oszust naciąga starszych ludzi! 2015/07/14 16:04 #22713

  • cleoo
  • cleoo Avatar
  • Gość
  • Gość

halinka0000 napisał: Ostrzegam że po okolicy kręci się oszust. Interesuje się osobami starszymi , proponuje rzekomo pomoc. Mojej babci próbował wcisnąć ,,polisę,, która okazała się pożyczką z drakońskimi odsetkami. Porusza się autem srebrne Opel combi nr rej. SD.......... Podaje się za znajomego rodziny , wzbudza zaufanie widać że ma teren opracowany wie do kogo się udaje.


O kilku tygodni widuje się podejrzanego typa w Kunowicach. Odwiedza rodziny byłych pracowników kołchozu. Wypytuje o Edwarda Ch. wg. mnie to mońciciel , próbuje zamykać ludziom usta w związku poważnymi procesami które toczą się w sądzie.
Dziękuje wam za informacje na pw. Jestem mile zaskoczona waszym zaangażowaniem i waszą solidarnością z ludźmi którym dzieje się krzywda. A już myślałam że was tu wszystkich zastraszyli.:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez cleoo.
  • Strona:
  • 1