Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Bar Azjatycki 2015/06/14 19:18 #22480

  • marek73
  • marek73 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam.Mam prośbe chodzi mi o informacje na temat baru Azjatycki. Niedawno zostalem tam niemilo potraktowany w puzno wieczornych godzinach.Zostalem napadniety przez trzech gosci.Kupilem piwo odpilem troche i poszedlem do toalety.Gdy wrucilem dopilem piwo do konca lecz juz nic nie pamietam co sie ze mna dzialo.Prawdo podobnie dosypano mi cos do piwa.skardziono mi portfel Zostalem pobity.Zatrzymala mnie policja po jakims czasie calego pobitego umiescili do aresztu.Wlasciciel stwierdzil ze zrobilem mu szkody na 6000 tys.zl. Wiem ze prubuje naciągnąc mnie na koszta.Gdyz na drugi dzien lokal normalnie funkcjonowal mam porobioną dokumentacje zdjecia przez mojego znajomegoProsze o info o tym wlascicielu i czy ktos mial takie podobne sytuacje.tel.to mnie 513712944.Oczywiscie anonimowosc zapewniam.Mam postawiony zarzut za samoobrone.Nie mowiąc juz o policjancie ktory mnie potraktowal w nieludzki sposób.Posiadam na wszystko obdukcje.Nie pozwole aby ktos traktowal mnie jak zwierze.prubowal zedrzec ze mnie kasy.Prosze o pisanie postow kto i kiedy mial takie zajscia.Dziekuje pozdrawiam ps: chcialbym dopisac ze calego zajscia nie pamietam, moze ktos przechodzil w godzinach wieczornych w dniu wyborow prezydenckich i widzial cale zajscie.bylbym wdzieczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marek73.

Odp: Bar Azjatycki 2015/06/14 23:33 #22481

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
Zamiast słubicka policja z prokuraturą poprowadzić porządne śledztwo w tak bulwersującej sprawie to jeszcze z ofiary tego szokującego, bandyckiego incydentu robią przestępce!!!!! Ja nie byłam świadkiem tego wydarzenia, mam tylko bardzo negatywne doświadczenia z słubickim "wymiarem sprawiedliwości". Moge tylko doradzić, że bardzo dobrze Pan robi, że Pan zgłasza sprawe wyżej, jak Poznań nie pomoże to jeszcze do kilku instytucji w Warszawie. W Słubicach Pan nie będzie miał po prostu z kim i o czym rozmawiać a jeszcze Panu problemów narobią, co już ma miejsce i co jest kpiną z policji, prokuratury i wszystkich służb, które się powinny sprawą zająć. Jeżeli Pan jest pewien swojej wersji wydarzeń, a domniemam, że tak jest to niech Pan walczy o swoje. Jak będzie trzeba to niech Pan nawet idzie do mediów. Działanie służb mających zapewnić obywatelowi poczucie bezpieczeństwa i sprawiedliwości w tej sprawie, według tego co Pan pisze to kpina i dno!!!!!! A korzystają na tym tylko bezczelni bandyci, którzy będą się czuć coraz bardziej bezkarni.
Powodzenia w walce o swoje prawa i tak jak napisałam, jak Słubice robią cyrk to sprawe od razu zgłaszać wyżej, tam mimo wszystko jest troche więcej mądrych ludzi niż w tych Słubicach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bar Azjatycki 2015/06/14 23:49 #22482

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
Jeszcze moge Panu doradzić, że jak śledztwo będzie dalej tak prowadzone to może warto poprosić o pomoc detektywa Rutkowskiego. On szybko sprawe wyjaśni i od razu podsumuje działanie słubickich służb na konferencji prasowej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bar Azjatycki 2015/06/15 06:39 #22483

  • marek73
  • marek73 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 1
Nie no Rutkowski? Są inne miasta i prokuratury ktore chetnie przejmą sprawe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bar Azjatycki 2015/06/16 07:42 #22488

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
jezeli cos dosypali to robi sie badani a na obecnosc tabletki gwałtu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bar Azjatycki 2015/06/16 09:32 #22490

  • marek73
  • marek73 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 1
Jak by pan pani byli zamknieci na 48h to by panu odechcialo sie badan.chyba pan pomylil drogi panie posty.prosze czytac uważnie.tu nie chodzi o jakis gwałt .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1