Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Interwencja policji na ul. Reja 2015/03/16 17:29 #21887

  • konstruktywny_krytyk
  • konstruktywny_krytyk Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Tak na fali wydarzeń w Legionowie mam pytanie.Czy wiadomo coś w sprawie chłopaka ktory zginął podczas interwencji policji na ulicy Reja ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: jakies wiadomości?? 2015/03/17 08:28 #21889

  • kp.Żbik
  • kp.Żbik Avatar
  • Gość
  • Gość

konstruktywny_krytyk napisał: Tak na fali wydarzeń w Legionowie mam pytanie.Czy wiadomo coś w sprawie chłopaka ktory zginął podczas interwencji policji na ulicy Reja ??

Kolejny temat będący nagonką na funkcjonariuszy Policji. Kto nienawidzi funkcjonariuszy? Złodzieje i brudasy chuligani i zorganizowana przestępczość. Zdrowa część społeczeństwa wysoko ceni ich pracę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: jakies wiadomości?? 2015/03/17 16:01 #21894

  • konstruktywny_krytyk
  • konstruktywny_krytyk Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
kp.Żbik kto mówił o negatywach???
Jest takie stare polskie przysłowie:Uderz w stół a nożyce się odezwą
Rozumiem ze o policji mozna mowic dobrze albo wogole.Trochę to przypomina czasy Milicji z cała jej patologią
Na marginesie SPOŁECZEŃSTWO ma PRAWO domagać sie od policji wyjaśnien a POLICJA ma OBOWIĄZEK udzielic takowych OPINII SPOŁECZNEJ
TAKIE JEST PRAWO!!!
A policja ma obowiązek przestrzegac prawa.Chyba ze nie to wtedy przepraszam
Pozdrawiam zdrowa część społeczeństwa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: jakies wiadomości?? 2015/03/17 18:30 #21895

  • kp.Żbik
  • kp.Żbik Avatar
  • Gość
  • Gość

konstruktywny_krytyk napisał: kp.Żbik kto mówił o negatywach???
Jest takie stare polskie przysłowie:Uderz w stół a nożyce się odezwą
Rozumiem ze o policji mozna mowic dobrze albo wogole.Trochę to przypomina czasy Milicji z cała jej patologią
Na marginesie SPOŁECZEŃSTWO ma PRAWO domagać sie od policji wyjaśnien a POLICJA ma OBOWIĄZEK udzielic takowych OPINII SPOŁECZNEJ
TAKIE JEST PRAWO!!!
A policja ma obowiązek przestrzegac prawa.Chyba ze nie to wtedy przepraszam
Pozdrawiam zdrowa część społeczeństwa

. Chciałbyś widzieć funkcjonariuszy okładanych kijami i kopanych przez agresywnych zbirów. Ty i tobie podobni chcieli by widzieć policję słabą i bezbronną. Ale niedoczekanie wasze bo Policja czasem popełniająca błędy sto razy bardziej prawa jest od was złodziei zatroskanych o przestrzeganie prawa. Co ciekawe to złodzieje na forach o przestrzeganie prawa najbardziej zabiegają fałszem zajeżdża niemiłosiernie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: jakies wiadomości?? 2015/03/17 20:05 #21897

  • konstruktywny_krytyk
  • konstruktywny_krytyk Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
My się chyba nie zrozumieliśmy.Nie napisałem że chce upodlic policje.Napisałem że chciałbym wiedzieć jak potoczyła sie w/w sprawa.Rozumiem że to może byc niewygodna sprawa ale OPINIA PUBLICZNA MA PRAWO DO INFORMACJI.Proszę czytac ze zrozumieniem to nie jest trudne i nie boli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: jakies wiadomości?? 2015/03/18 05:49 #21898

  • kp.Żbik
  • kp.Żbik Avatar
  • Gość
  • Gość

konstruktywny_krytyk napisał: My się chyba nie zrozumieliśmy.Nie napisałem że chce upodlic policje.Napisałem że chciałbym wiedzieć jak potoczyła sie w/w sprawa.Rozumiem że to może byc niewygodna sprawa ale OPINIA PUBLICZNA MA PRAWO DO INFORMACJI.Proszę czytac ze zrozumieniem to nie jest trudne i nie boli.

Trwa walka oto kto będzie rządził na ulicy czy szarżujący chuligani czy stóże prawa i w tym kontekście odbieram twoje wypowiedzi. Moim zdaniem funkcjonariusze są zbyt powściągliwi w stosunku do szarżujących chuliganów. Zatrzymany w tej konkretnej sprawie połknoł woreczek z narkotykami sprawa jest jasna. Gang do którego należał chciał dokonać samądu na funkcjonariuszu.Podejrzewanie policjantów że zabili tego człowieka to paranoja czysta paranoja. Policja w tej sprawie ma czyste ręce i śledztwo to wykaże .Policja to nie gang który musi tuszować swoje błędy i w konspiracji. Chodzi oto aby nie rządzili nami ludzie pokroju JKK ps.Niepokryty Wiesiu ps.Ksiądz . Tego typu ludzie obwiniają Polcję za wszystko bo nie mogą bezkarnie łamać prawa Policja im to skutecznie uniemożliwia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kp.Żbik.

Odp: jakies wiadomości?? 2015/03/20 22:19 #21916

  • konstruktywny_krytyk
  • konstruktywny_krytyk Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dziekuje bardzo.Miejmy nadzieję że bezstronne sledztow rozwieje wszelkie wątpliwości.

Dobra rada z mojej strony.Proszę nie wrzucać wszystkich do tzw jednego wora.Raczej to nie przystoi i nie poprawia wizerunku służb mundurowych.
Pozdrawiam i życzę sukcesów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez konstruktywny_krytyk.

Odp: jakies wiadomości?? 2015/03/21 13:44 #21923

  • Lechita
  • Lechita Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 67
  • Otrzymane podziękowania: 16

kp.Żbik napisał:

konstruktywny_krytyk napisał: Tak na fali wydarzeń w Legionowie mam pytanie.Czy wiadomo coś w sprawie chłopaka ktory zginął podczas interwencji policji na ulicy Reja ??

Kolejny temat będący nagonką na funkcjonariuszy Policji. Kto nienawidzi funkcjonariuszy? Złodzieje i brudasy chuligani i zorganizowana przestępczość. Zdrowa część społeczeństwa wysoko ceni ich pracę.


Tak? Bardzo ciekawe, jeszcze się nie spotkałem z taką opinią z tej "zdrowej" części społeczeństwa :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1