Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Neurolog 2014/07/06 01:39 #19426

  • lifa
  • lifa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
Szukam dobrego neurologa z lubuskiego lub moze jest neurolog we frankfurcie ktory rozmawia po polsku lub ma swego tlumacza ,mam skierowanie a co o dok.Czajkowskiego mam zle opinie .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Neurolog 2014/07/06 04:29 #19427

  • doda 2
  • doda 2 Avatar
  • Gość
  • Gość

lifa napisał: Szukam dobrego neurologa z lubuskiego lub moze jest neurolog we frankfurcie ktory rozmawia po polsku lub ma swego tlumacza ,mam skierowanie a co o dok.Czajkowskiego mam zle opinie .


Lek. Czajkowski to bardziej znachor jak lekarz zważywszy na działalność jaką prowadzi. Lek. Monika Tracz-Warzecha również nie polecam. Tak więc doradzała bym udać się do Zielonej Góry jeśli ktoś poważnie traktuje swoje zdrowie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez doda 2.

Odp: Neurolog 2014/07/06 14:36 #19429

  • anias34
  • anias34 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 2
w slubicach przyjmuje tez dr sobiszewska,w przychodni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Neurolog 2014/07/06 18:14 #19430

  • makarena
  • makarena Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 1
Wedlug mnie tylko lek. Piotr Gajdowski. Przyjmuje w Ciborzu lub Zielonej Gorze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Neurolog 2014/07/15 16:49 #19488

  • esia9090
  • esia9090 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja polecam dr Belona z Gorzowa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Neurolog 2014/08/15 08:17 #19799

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość
Poradnie Zdrowia Psychicznego , tu się werbuje do sekt!

Najczęściej jest tak że jak ktoś nas na forach internetowych chce zdyskredytować wysyła nas do psychiatry. Nie wielu zdaje sobie wtedy sprawę że trafia na werbownika sekty. Poradnie tego typu są doskonałym miejscem do uprawiania tego typu manipulacji na oczekującym pomocy i wsparcia pacjęcie. Ofiarami werbowników najczęściej padają osoby słabe ,chore czy po przejściach.

Miejsce wydaje się być bezpiecznym profesjonalnym punktem pomocy a w rzeczywistości pełni inną funkcję. Autorytet Psychiatry sprawia że bezkrytycznie przyjmujemy diagnozę i zapisywane nam medykamenty popadając w uzależnienie od leków i od tzw. grup wsparcia.



Są to miejsca które nikt nie podejrzewa o tego typu praktyki ,dlatego idealnie się do tego nadają.
Do zawodu Psychiatra , Psycholog jak też do wszelkich innych zawodów trafiają często dewiańci pozbawieni wszelkich zasad i skrupułów moralnych gotowi bezwzględnie wykorzystać nasze słabości! Dlatego należy mieć się na baczności.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wladimir.

Odp: Neurolog 2014/09/13 07:43 #20088

  • slavika
  • slavika Avatar
  • Gość
  • Gość

lifa napisał: Szukam dobrego neurologa z lubuskiego lub moze jest neurolog we frankfurcie ktory rozmawia po polsku lub ma swego tlumacza ,mam skierowanie a co o dok.Czajkowskiego mam zle opinie .


Doktora C. odradzam wiele złego o nim słyszałam , mroczny typ z tych co ,,pomagają ludziom,,?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Neurolog 2014/09/13 13:29 #20090

  • 21Krystyna212
  • 21Krystyna212 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Proszę takich głupot nie wypisywać Psychiatra Psycholog jak każdy lekarz jest człowiekowi potrzebny proszę normalnie podchodzić do problemu i jeśli możemy pomóc to pomagajmy pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Neurolog 2014/09/14 11:41 #20095

  • slavika
  • slavika Avatar
  • Gość
  • Gość

21Krystyna212 napisał: Proszę takich głupot nie wypisywać Psychiatra Psycholog jak każdy lekarz jest człowiekowi potrzebny proszę normalnie podchodzić do problemu i jeśli możemy pomóc to pomagajmy pozdrawiam.


Sekty uzdrowicielskie i ekonomiczne
Chociaż trudno ustalić granicę między wolnością wyznania a realizacją przez państwo
potrzeby bezpieczeństwa obywateli, sekty wyznaniowe to tylko część problemu grup
toksycznych. Mamy bowiem sekty psychologiczne, terapeutyczne, uzdrowicielskie,
ekonomiczne. Mogą być one zarejestrowane jako związki wyznaniowe, stowarzyszenia,
fundacje, gabinety odnowy psychologicznej, kursy pozytywnego myślenia, doskonalenia
umysłu bądź poszerzania świadomości, szkoły językowe, firmy sprzedaży bezpośredniej. Mogą
być też zupełnie nieformalne. Ostatnie dwadzieścia parę lat to okres niebywałego rozwoju
sekt w Polsce. Wiele grup ewidentnie toksycznych zarejestrowano w latach 90. jako grupy
wyznaniowe, co oznacza, że według polskiego prawa są one kościołami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1