Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Moje Miasto - Moja mała Ojczyzna 2014/03/10 17:47 #18750

  • Sierszulski
  • Sierszulski Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Wiosenne już promienie słońca odsłania też tą ciemną stronę (brudną) Słubic. Niedługo wybory samorządowe proponuję przed finiszem kadencji burmistrza i radnych pokazać im parę złych wizytówek Słubic, które wpływają negatywnie na wizerunek miasta. Może nasze zdjęcia odsłonią przykre i niezbyt oczekiwane podsumowania ubiegającej kadencji ludzi, których sami wybraliśmy by dbali o estetykę Słubic. Zostało jeszcze trochę czasu można go wykorzystać by co niektórym otworzyć oczy i pokazać jaka rzeczywistość nas otacza "poniżej chmur" :)
Zapraszam do dyskusji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Sierszulski.

Odp: Moje Miasto - Moja mała Ojczyzna 2014/03/18 19:51 #18790

  • M.Bulczyński
  • M.Bulczyński Avatar
  • Gość
  • Gość
Mieszkańcom miasta i przybyłym gościom proponuje idąc szlakiem Kleista oraz innymi wielce ciekawymi ścieżkami edukacyjnymi zwiedzić jedyne tego rodzaju miejsce - pustynię w centrum miasteczka na placu wolności. Niesamowite miejsce parkingowe dla mieszkańców i przybyłych gości odwiedzających kompleks hali sportowej przy szkole nr 1. Po wydanych lekką ręką ok. 5.5. mln złotych, na moim zdaniem potrzebną inwestycję, zabrakło na miejsce parkingowe. Dziwne rozwiązanie planistyczne. Najwięcej zdziwione miny gości z kraju i zagranicy szukający parkometrów by swobodnie zaparkować na tym pustynnym skansenie swoje auta, miny zdziwionych ludzi, którzy robią sobie na tym tle pamiątkowe zdjęcia :laugh: następnie opuszczających tak bardzo gościnne Słubice w porysowanych autach po kończących się imprezach sportowych wyjeżdżających w ciemnościach na noktowizji.
Dziwne, że tą drogą codziennie setki rodziców odwożą swoje dzieci do szkoły nawet wielu przedstawicieli "elyty" tzw naszych przedstawicieli we władzach miasteczka. Dlatego popieram pomysł burmistrza, który ma być zastosowany w okolicach nowego przedszkola by stawiać bariery dźwiękochłonne by dzieciom oszczędzić przykrego widoku. Proponuję tego typu bariery zastosować koło hali sportowe i wszędzie gdzie widać nieróbstwo notabli. Będzie miejsce na zawieszanie plakatów wyborczych. Dziwne, że właścicieli placów w centrum miasta upomina się i karze mandatami za bałagan a komu wystawić mandat za plac miejski - jedynym takim mandatem będzie karta do głosowania a wybory tuż, tuż...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1