Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Przepraszam Pana Krzysztofa Mencla 2013/12/11 10:53 #18131

  • KW1
  • KW1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Przepraszam Pana Krzysztofa Mencla, Prezesa Koła Łowieckiego “Bór” w Słubicach, za to, że w założonym przeze mnie w dniu 04.01.2011 r. temacie zamieszczonym na forum portalu www.słubice24.pl pt. “Myśliwy Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania” użyłem nieprawdziwych i godzących w Jego dobre imię zwrotów, a także pomówiłem go o podejmowanie nieprawdziwych zachowań narażających Go na utratę zaufania publicznego.

Moje wypowiedzi, a także użyte przeze mnie sformułowania miały charakter oczywiście bezprawny i niczym nie uzasadniony. Oświadczam, że nie będę w przyszłości używał tego rodzaju skandalicznych i oczywiście kłamliwych sformułowań pod adresem Pana Krzysztofa Mencla.

Krzysztof Woźniak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przepraszam Pana Krzysztofa Mencla 2013/12/11 11:44 #18132

  • fionaa
  • fionaa Avatar
  • Gość
  • Gość

KW1 napisał: Przepraszam Pana Krzysztofa Mencla, Prezesa Koła Łowieckiego “Bór” w Słubicach, za to, że w założonym przeze mnie w dniu 04.01.2011 r. temacie zamieszczonym na forum portalu www.słubice24.pl pt. “Myśliwy Słubiczanin strzelił byka i twierdził, że to łania” użyłem nieprawdziwych i godzących w Jego dobre imię zwrotów, a także pomówiłem go o podejmowanie nieprawdziwych zachowań narażających Go na utratę zaufania publicznego.

Moje wypowiedzi, a także użyte przeze mnie sformułowania miały charakter oczywiście bezprawny i niczym nie uzasadniony. Oświadczam, że nie będę w przyszłości używał tego rodzaju skandalicznych i oczywiście kłamliwych sformułowań pod adresem Pana Krzysztofa Mencla.

Krzysztof Woźniak


Chodzi tutaj o ten temat:
www.slubice24.pl/forum/9-Miasto-mieszka%...-o?limit=10&start=30
Pytanie dlaczego przepraszasz? W jaki sposób zostałeś zobligowany do napisania tych przeprosin?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przepraszam Pana Krzysztofa Mencla 2013/12/12 10:58 #18138

  • Twoja trauma
  • Twoja trauma Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 2
Pewnie dostał wyrok sądu albo pisemko od adwokata ;)
Ale to dobrze, że dostał po dupie, może w koncu będzie wiecej kultury i ludzie sie naucza. Tera każdy mądry wchodzi wielkie komentarze sadzi, dzieci neostrady, leją sie po pyskach. Trzeba myslec co sie pisze, bo wszedzie nas kurka wyśledzą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przepraszam Pana Krzysztofa Mencla 2013/12/12 11:20 #18139

  • fionaa
  • fionaa Avatar
  • Gość
  • Gość

Twoja trauma napisał: Pewnie dostał wyrok sądu albo pisemko od adwokata ;)
Ale to dobrze, że dostał po dupie, może w koncu będzie wiecej kultury i ludzie sie naucza. Tera każdy mądry wchodzi wielkie komentarze sadzi, dzieci neostrady, leją sie po pyskach. Trzeba myslec co sie pisze, bo wszedzie nas kurka wyśledzą.


Ja się zastanawiam czy to nie jest kneblowanie ust ludziom?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przepraszam Pana Krzysztofa Mencla 2013/12/12 16:02 #18141

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14

fionaa napisał:

Twoja trauma napisał: Pewnie dostał wyrok sądu albo pisemko od adwokata ;)
Ale to dobrze, że dostał po dupie, może w koncu będzie wiecej kultury i ludzie sie naucza. Tera każdy mądry wchodzi wielkie komentarze sadzi, dzieci neostrady, leją sie po pyskach. Trzeba myslec co sie pisze, bo wszedzie nas kurka wyśledzą.


Ja się zastanawiam czy to nie jest kneblowanie ust ludziom?


Jakie tam kneblowanie? Nie masz pieniędzy? Siedź cicho. Racje ma zawsze ten, kto ma kasę. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1