Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Przyłącz się do akcji dla Gabrysi 2013/11/23 09:53 #18045

  • amelia81
  • amelia81 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 1
Mała 6-cio miesięczna Gabrysia z Międzyrzecza pilnie potrzebuje kolejnej operacji serca. Koszt operacji jest bardzo wysoki i jej rodzice nie są w stanie samodzielnie uzbierać takiej kwoty.

Historia małej Gabrysi dostępna jest na stronie fundacji Siepomaga

www.siepomaga.pl/f/corinfantis/c/1053

Na stronie fundacji można dokonywać oczywiście bezpośrednich wpłat, ja natomiast zwracam się z prośbą o przekazywanie fantów na aukcję.

Jeszcze dzisiaj do późnych godzin wieczornych przyjmujemy rzeczy, które zostaną wystawione na aukcji. Na obecną chwilę nie trzeba fantów nigdzie dostarczać, wystarczy przesłać do mnie zdjęcie z opisem i informacją czy to licytujący ma pokryć koszty wysyłki. Jest jeden warunek, zależy nam aby te rzeczy były nowe.

O pomoc zwracamy się głównie do osób zajmujących się rękodziełem, które mogą przekazać jakiś ładny drobiazg na licytację, ale wszelkie inne fanty jak najbardziej mile widziane.

Kontakt do mnie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontaktować się można również przez specjalnie utworzoną na ten cel stronę na FB

www.facebook.com/events/218058531707655/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1